Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ateinančiais metais policijoje bus naikinama 500 pareigybių

Policininkai bus mokomi pagal specialią programą.
„15min“ nuotr. / Policininkai bus mokomi pagal specialią programą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iki 2011 m. gruodžio 31 d. turėtų būti panaikinta 500 pareigybių ir atleista apie 424 policijos rinktinės „Vytis“ statutinių valstybės tarnautojų, karjeros valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis visose šalies apskrityse. Apie tai pareigūnų profesinės sąjungas informavo policijos rinktinės „Vytis“ laikinasis vadovas.

Pareigybių skaičių numatyta mažinti keliais etapais: nuo 2011 m. kovo 1 d. ir nuo gegužės 1 d. planuojama atleisti statutinius valstybės tarnautojus, vykdančius reagavimo funkcijas ir dirbančius veiklos organizavimo skyriaus budėtojų grupėje, taip pat dalį karjeros valstybės tarnautojų. O vėliaus, atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją pareigybės taip pat bus naikinamos etapais, kurių paskutinis bus 2011 m. gruodžio 31 d. Pasak Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininko Vytauto Lamausko, panašu, kad reorganizacija palies pirminės grandies policijos pareigūnus. 

Dėl susiklosčiusios situacijos profesinė sąjunga kreipėsi į Lietuvos policijos generalinį komisarą Vizgirdą Telyčėną prašydama, kad iki numatomo pareigybių naikinimo proceso pabaigos būtų sustabdytos visos sistemoje vykdomos atrankos, konkursai bei priėmimai, perkėlimai į pareigas, kad būtų užtikrinta Lietuvos viešosios policijos rinktinės „Vytis“ darbuotojų, kurių pareigybės naikinamos, teisė užimti kitas lygiavertes arba, jų nesant, žemesnes pareigas. Artimiausiu metu profesinė sąjunga ketina susitikti su policijos rinktinės „Vytis“ pareigūnais.

Policijos rinktinės „Vytis“ pareigūnai atlieka Lietuvoje esančių užsienio valstybių diplomatinių atstovybių, konsulinių atstovybių bei jų vadovų rezidencijų išorinę apsaugą. Taip pat rinktinė „Vytis“ užtikrina Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų užsienyje vidinę apsaugą. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min