Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baldų centre – Kauno kolegijos studentų darbai

Šiuo metu „Plaza baldų“ centre eksponuojamas studentų sukurtas staliukas – šviestuvas „Koralas“, kuris buvo eksponuotas ir Vilniuje vykusioje baldų parodoje „Baldai 2010“.
Prekybos centro nuotr. / Šiuo metu „Plaza baldų“ centre eksponuojamas studentų sukurtas staliukas – šviestuvas „Koralas“, kuris buvo eksponuotas ir Vilniuje vykusioje baldų parodoje „Baldai 2010“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sakoma, jog jaunose galvose gimsta originalios idėjos. Įsitikinti tuo bus galima nuo birželio 17 dienos, Kaune įsikūrusiame centre „Plaza baldai“, kur bus eksponuojami Kauno kolegijos studentų sukurti eksperimentiniai baldai ar interjero detalės.

Pasak parodos rengėjų, studentų sukurti darbai skirti Lietuvos baldų parodoms. Pasak Kauno kolegijos Pramoninių technologijų ir dizaino katedros vedėjo Giedriaus Pilkio, bendradarbiavimas su prekybos centru naudingas ne tik kolegijai ir studentams, kurie turi erdvę, leidžiančią jiems pristatyti savo kūrinius.

„Plaza baldai“ gauna galimybę parodyti savo pirkėjams ne tik komercinius produktus, bet ir kūrybinius dizaino pavyzdžius, per kuriuos lavinamas ir pirkėjo skonis“, – sakė kolegijos atstovas.

Rudenį Kauno kolegijos dėstytojai ketina dalyvauti „Plaza baldai“ rengiamose interjero pamokose, kur susitiks su potencialiais pirkėjais. Rudens paskaitose ketinama aptarti baldų pramonės inovacijas, modernaus dizaino dalykus, baldų ir interjero dizaino parodas ir ten rodomas naujienas.

„Dar vienas susitarimas, kurį numatėme bendradarbiavimo sutartyje, yra tai, jog Kauno kolegijos Interjero elementų gamybos ir konstravimo specialybės studentai baigiamuosius darbus viešai ginsis „Plaza baldų“ patalpose. Pirmą kartą tai įvyks birželio 17 dieną“, – sakė „Plaza baldų“ vystymo projektų vadovė Asta Martinonytė.

Kauno kolegijos Pramoninių technologijų ir dizaino katedros studentai mokomi baldų ir medienos dirbinių gamybos bei Interjero elementų konstravimas ir gamybos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min