Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daliai klaipėdiečių gresia didesnis mokestis už karštą vandenį

Siūloma, kad savavališkai sugadinusiems vandens skaitiklį būtų priskaičiuota po 7 kub. metrus vandens kiekvienam buto gyventojui.
„15 minučių“/Egidijaus Jankausko nuotr. / Vandens skaitliukai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savo valios dėl karšto vandens tiekėjo neišreiškusiems klaipėdiečiams ruošiamas naujas mokestis.

Kaip teigė Klaipėdos savivaldybės Butų ir energetikos poskyrio vedėjas Algis Gaižutis, didžioji dalis miestiečių yra pasirinkę aprūpinimo karštu vandeniu būdą, kai šiluma karštam vandeniui ruošti yra perkama iš šilumos tiekėjo „Klaipėdos energija“, o geriamasis vanduo kaštam vandeniui ruošti – iš geriamojo vandens tiekėjo „Klaipėdos vanduo“.

Klaipėdiečiams, neišreiškusiems savo valios, automatiškai kaip karšto vandens tiekėju paskirta bendrovė „Klaipėdos energija“. Taip atsitiko su 34 daugiabučiais namais, kuriuose yra 982 karšto vandens vartotojai.

Daugiabučių namų butuose ir kitose patalpose tiek šalto, tiek karšto vandens apskaitos prietaisai įrengiami, prižiūrimi ir tikrinami bendrovės „Klaipėdos vanduo“. Trisdešimt keturiems daugiabučių namų patalpų savininkams pasirinkus karšto vandens tiekėją „Klaipėdos energija“ ar iki gegužės 1 d. neišreiškus nuomonės dėl aprūpinimo karštu vandeniu būdo, šių namų gyventojams pagal Šilumos ūkio įstatymo nuostatas karšto vandens tiekėju tapo šilumos tiekėjas „Klaipėdos energija“.

Klaipėdos savivaldybės taryba pagal Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos patvirtintą metodiką turi patvirtinti atsiskaitomųjų karšto vandens apskaitos prietaisų priežiūros mokestį.
 

Šilumininkai suskaičiavo, kad šis priežiūros mokestis per mėnesį atsieitų 2,98 Lt be pridėtinės vertės mokesčio (PVM).

Tuo tarpu didžioji dalis klaipėdiečių, kurie kaip karšto vandens tiekėją pasirinko bendrovę „Klaipėdos vanduo“, per mėnesį moka 1,79 Lt be PVM.

Minėtų 34 daugiabučių gyventojai bus bus dar kartą raginami pareikšti savo valią ir pasirinkti karšto vandens tiekėju bendrovę „Klaipėdos vanduo“, ką padarė didžioji dalis klaipėdiečių.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min