Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbo partija patvirtino kandidatus į merus, vadovauti Vilniui sieks Jonas Pinskus

Jonas Pinskus
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jonas Pinskus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį Darbo partija suvažiavime patvirtino kandidatų į merus sąrašą. „Darbiečiai“ staigmenų nepateikė, kaip ir buvo planuota, Vilniuje į merus siūlomas vicemeras Jonas Pinskus, Kaune partija kelia Seimo vicepirmininką Vydą Gedvilą, Panevėžyje – parlamentarą Petrą Narkevičių.

Pateikiame Darbo partijos kandidatų artėjančiuose tiesioginiuose merų rinkimuose sąrašą:

1.    Alytaus miesto savivaldybė — Rima Mitkienė
2.    Alytaus rajono savivaldybė — Aurimas Truncė
3.    Anykščių rajono savivaldybė — Alfrydas Savickas
4.    Biržų rajono savivaldybė — Nijolė Žukienė
5.    Druskininkų savivaldybė — Renaldas Maziukas
6.    Elektrėnų savivaldybė — Vaidas Ratkevičius
7.    Ignalinos rajono savivaldybė — Manfredas Žymantas
8.    Jonavos rajono savivaldybė — Saulius Jakimavičius
9.    Jurbarko rajono savivaldybė — Saulius Lapėnas
10.    Kaišiadorių rajono savivaldybė — Arvydas Jurevičius
11.    Kalvarijos savivaldybė — Antanas Burinskas
12.    Kauno miesto savivaldybė — Vydas Gedvilas
13.    Kauno rajono savivaldybė — Antanas Makarevičius
14.    Kazlų Rūdos savivaldybė — Vaidmantas Pabedinskas
15.    Kėdainių rajono savivaldybė — Nijolė Naujokienė
16.    Klaipėdos miesto savivaldybė — Ivanas Romanovas
17.    Klaipėdos rajono savivaldybė — Anželika Šakinienė
18.    Kretingos rajono savivaldybė — Dalia Martišauskienė
19.    Lazdijų rajono savivaldybė — Arūnas Bacevičius
20.    Marijampolės savivaldybė — Metas Ražinskas
21.    Mažeikių rajono savivaldybė — Laimutė Kačerauskienė
22.    Pagėgių savivaldybė — Edgaras Kuturys
23.    Pakruojo rajono savivaldybė — Vytautas Kilčauskas
24.    Palangos miesto savivaldybė — Genoveita Krasauskienė
25.    Panevėžio miesto savivaldybė — Petras Narkevičius
26.    Panevėžio rajono savivaldybė — Rimantas Trota
27.    Plungės rajono savivaldybė — Mindaugas Jurčius
28.    Prienų rajono savivaldybė — Rima Zablackienė
29.    Radviliškio rajono savivaldybė — Justas Malinauskas
30.    Raseinių rajono savivaldybė — Algirdas Gricius
31.    Skuodo rajono savivaldybė — Audronė Pitrėnienė
32.    Šakių rajono savivaldybė — Antanas Litvinas
33.    Šalčininkų rajono savivaldybė — Alicija Ščerbaitė
34.    Šiaulių miesto savivaldybė — Danguolė Martinkienė
35.    Šiaulių rajono savivaldybė — Ingrida Venciuvienė
36.    Šilalės rajono savivaldybė — Antanas Damulis
37.    Švenčionių rajono savivaldybė — Vytautas Vigelis
38.    Tauragės rajono savivaldybė — Vaidotas Globys
39.    Trakų rajono savivaldybė — Gelena Drungilienė
40.    Ukmergės rajono savivaldybė — Rolandas Janickas
41.    Utenos rajono savivaldybė — Stanislovas Antuchevičius
42.    Vilkaviškio rajono savivaldybė — Edmundas Žalys
43.    Vilniaus miesto savivaldybė — Jonas Pinskus
44.    Vilniaus rajono savivaldybė — Vilija Filipovičienė
45.    Visagino savivaldybė — Virginijus Andrius Bukauskas
46.    Zarasų rajono savivaldybė — Arvydas Steponavičius

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min