Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dauguma klaipėdiečių – už senąją karšto vandens tiekimo tvarką

Skolose paskendę šilumos vartotojai gali likti be karšto vandens.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Iki šiol mieste nebuvo karšto vandens tiekėjo. Šaltą vandenį tiekia bendrovė „Klaipėdos vanduo“, o šilumą jam pašildyti – bendrovė „Klaipėdos energija“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Didžioji dalis uostamiesčio gyventojų jau apsisprendė likti be karšto vandens tiekėjo. Jie pasirinko dabar galiojančią tvarką ir dėl to ateityje išvengs didesnių sąskaitų.

Daugiabučius administruojančios namų valdos tebevykdo apklausas, rengia susirinkimus, taip siekdami sužinoti klaipėdiečių nuomonę.

Trečiadienį administratoriai pateikė tokius duomenis: Ąžuolyno valda – iš 64 namų apsisprendė 48; Buitis be rūpesčių – iš 69 – 51; Vingio valdos – iš 22 – 21; Pempininkų valdos – iš 57 – 32; Klaipėdos bendrabutis iš 29– 29; Mūsų namų valdos – iš 283 – 86; Marių valdos – iš 87 – 53; Paslaugos būstui – iš 147 – 142; Laukininkų valda – 57 – 57; Namų administravimo centras – iš 8 – 3; Vitės valdos – iš 224 – 30; Debreceno valdos – iš 59 – 42.

Visų jau apsisprendusių gyventojų nuomonė ta pati – jie lieka prie senosios tvarkos. Po savaitės kitos administratoriai tikisi sužinoti ir visų likusiųjų nuomonę.

Iki šiol mieste nebuvo karšto vandens tiekėjo. Šaltą vandenį tiekia bendrovė „Klaipėdos vanduo“, o šilumą jam pašildyti – bendrovė „Klaipėdos energija“. Jeigu klaipėdiečiai neišreikštų savo valios, nuo gegužės karšto vandens tiekėju taptų pastaroji bendrovė. Tačiau dabartiniais skaičiavimais karšto vandens kubinio metro kaina vidutiniškai pabrangtų 8 litais.
 

Komentarai
Temos Vanduo
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min