Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

EBPO vadovas pagyrė Lietuvą už pažangą rengiantis prisijungti prie organizacijos

Linas Linkevičius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Linas Linkevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Europos ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) generalinis sekretorius Angelis Guria patikino, kad Lietuvos pažanga rengiantis narystei EBPO matoma ir vertinama. Tai jis teigė šeštadienį Rygoje įvykusiame susitikime su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi.

EBPO vadovas įvertino ir pagyrė nuoseklią ir užtikrintą Lietuvos kelionę link tikslo – greitesnės narystės organizacijoje.

„Kartu su EBPO patvirtintas veiksmų planas, kuris įgyvendinamas aktyviai konsultuojantis su organizacijos sekretoriatu. Lietuva sustiprino savo diplomatinį atstovavimą Paryžiuje pasirengimui narystei EBPO bei numatė tam būtiną finansavimą valstybės biudžete“, – apie tvirtą Lietuvos norą ir pasirengimą prisijungti prie pažangiausių šalių klubo kalbėjo ministras.

Padėkojo už paramą Gruzijai

Vizito Rygoje metu ministras taip pat susitiko su Gruzijos eurointegracijos ministru Aleksu Petriasvili. Ministrai aptarė NATO viršūnių susitikimo rezultatus, Rusijos agresijos prieš Ukrainą poveikį regiono saugumui bei Gruzijos pažangą įgyvendinant eurointegracijos reformas.

Gruzijos ministras padėkojo L. Linkevičiui už ilgametę ir nuoširdžią Lietuvos paramą Gruzijos integracijai į NATO ir ES.

Gruzijos ministras padėkojo L. Linkevičiui už ilgametę ir nuoširdžią Lietuvos paramą Gruzijos integracijai į NATO ir ES. A. Petriasvili taip pat informavo apie stiprėjantį eurointegracijos reformų koordinavimą Tbilisyje bei paprašė Lietuvos pasidalinti savo vertinga patirtimi šioje srityje.

Ministras Latvijoje lankosi „Rygos konferencijos 2014“ organizatorių kvietimu ir šeštadienį pasisako diskusijoje apie Europos Sąjungos Rytų partnerystės politiką ir artėjantį viršūnių susitikimą Rygoje 2015 metais „Kas bus pasiūlyta Rygos Rytų partnerystes susitikime?“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min