Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Facebook“ vartotojai Kauno meru vienareikšmiškai rinktų A.Zuoką

Artūras Zuokas
Kino teatro „Pasaka“ nuotr. / Artūras Zuokas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artėjant kitais metais vyksiantiems Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimams, viešojoje erdvėje sklandanti idėja įvesti tiesioginius mero rinkimus sukelia vis daugiau diskusijų. Tiesa, žmonės dažniau diskutuoja ne apie tokio miesto vadovo išrinkimo būdo privalumus ar trūkumus, tačiau apie konkrečias personalijas.

Daugiau nei 17 tūkst. narių vienijantis socialinio tinklo „Facebook“ kanalas „Kas vyksta Kaune“ sekmadienį savo gerbėjų paklausė: „Jei kitais metais meras būtų renkamas tiesiogiai, ar kauniečiai turėtų pasiūlyti kokių kandidatūrų?“.

Per kelias valandas šiuo klausimu pasisakė daugiau nei 60 internautų ir absoliuti jų dauguma savo favoritu įvardino buvusį Vilniaus merą Artūrą Zuoką.

„Aš už A.Zuoką, tas ne tik sau kišenes papildo, bet ir miestą papuošia“, – komentare savo nuomonę pareiškė Agnė Budžytė.

„A.Zuokas aplink save susitvarko. Gal ir Kaune tas pats būtų“, – spėjo Lukas Norbutas.

Jamam A.Zuoką, tas bent jau pasirūpina tuo, kam atstovauja... Savimi, aišku, taip pat. Bet bent jau ką nors gero Kaunui padarytų“, – buvo įsitikinęs Vytautu Kal „Facebook“ bendruomenei prisistatantis socialinio tinklo vartotojas.

Siūlė ir A.Čekuolį, ir H.Daktarą

Atsirado ir tokių diskusijos dalyvių, kurie Kauno meru norėtų matyti buvusį miesto vadovą Vytautą Šustauską, žurnalistą Algimantą Čekuolį ar net dienas už grotų šiuo metu leidžiantį Henriką Daktarą.

Tiesa, atsirado ir tokių, kurie laikinosios sostinės vadovo kėdėje norėtų išvysti Druskininkų merą Ričardą Malinauską ar Žemės ūkio ministrą Kazimierą Starkevičių.

„K.Starkevicius, manau, būtų neblogas miesto tvarkytojas, nes meras visų pirma turi būti geras administratorius ir diplomatijos turi netrūkti. Iš Kauno intelektualų, manau, irgi galima būtų rasti tinkamų žmonių, bet ar jie bus geri miesto valdytojai? Man atrodo Algirdas Kaušpėdas (grupės „Antis“ lyderis, – aut. past.) galėtų būti geras meras. Nors Kaune labai trūksta asmenybių, kurie galėtų būti meru“, – savo mintimis dalinosi Marius Baltrušaitis.

„Gal moteris daugiau atsakomybės jaustų prieš rinkėjus ir bent jau kažką dėl Kauno nuveiktų“, – diskusijos dalyvių klausė Beatrisa Salytė.

„O ar vienas meras be komandos galės ką nors pakeisti?“, – pastebėjo buvęs humoristas Artūras Orlauskas, pastaruosius metus dirbantis Kauno rajono taryboje.

Yra palaikančių ir A.Kupčinską

„Nu matau, kad ir tiesioginiai rinkimai neapsaugos nuo tokių „merų“ kaip V.Šustauskas, nes iš čia pasisakančių matosi, kad ir dar kartą išrinktų jį ir džiaugtųsi. O likusi Lietuvėlė juoktųsi“, – diskusijų dalyvių pasisakymais nusivylė Rokas Muleravičius.

„Jums neatrodo, kodėl čia jiems taip parūpo tas Kaunas (A.Zuokui ir Rolandui Paksui, – aut. past.)? Todėl, kad Kaunas atsigauna, t.y. „Ryanair“ – pigiausių skrydžių bendrovė – skraidys, po to statoma arena, bus daroma traukinio trasa per Kauną, kuri labai atgaivins Kauną ekonimiškai. Po to Kaunu domisi japonų firmos, kurios norėtų steigti telekomunikacines bendroves. A.Kupčinskas labai daug padarė, todėl nusipelno likti savo poste. Juk nemanykit, kad A.Zuokas ir R.Paksas šiaip sau čia iš geros širdies”, - kalbėjo Juozas Ruzgas, beje, esantis „Facebook“ profilio „Kauno miesto savivaldybės meras Andrius Kupčinskas“ gerbėju.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min