Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filharmonijoje – R. ir Z.Ibelhauptų dueto koncertas

Ibelhauptai
Organizatorių nuotr. / Ibelhauptai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Liepos 9 d., penktadienį, Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks koncertas, skirtas kompozitoriaus Frederico Chopino 200-osioms gimimo metinėms. Šio iškilaus kompozitoriaus sukakčiai savo pasirodymą dedikuoja Rūtos ir Zbignevo Ibelhauptų fortepijoninis duetas.

Rūtos ir Zbignevo Ibelhauptų fortepijoninis duetas užima svarbią ir ryškią vietą Lietuvos muzikiniame gyvenime. Tai ne tik atlikėjai, be kurių šiandien sunkiai įsivaizduojame festivalius, koncertinį gyvenimą, bet muzikai, kurių interpretacinis menas aukščiausiu lygiu reprezentuoja Lietuvos muzikinę kultūrą užsienio festivaliuose bei koncertuose.

Šie menininkai patraukia dėmesį įdomiai formuojamomis programomis, interpretacinių stereotipų nesuvaržytomis idėjomis. Nevengiantis publikos palepinti virtuozine bravūra, Ibelhauptų ansamblis puikiai išlaiko ir visus „asketiško“ akademizmo standartus, o tuo pačiu drąsiai, kartais net provokuojančiai, savo klausytojus kviečia pasižvalgyti po dar neištirtas naujosios muzikos platybes.

Vakaro programoje skambės ekspresyvūs Sergejaus Prokofjevo opusai, veržli ir energinga Sergejaus Rachmaninovo siuita, romantiškasis Frederico Chopino „Rondo“ bei du ispanišku koloritu dvelkiantys kūriniai: Maurice Ravelio „Ispaniška rapsodija“ ir Manuelio Infante „Andalūzų šokiai“.

„Rūtos ir Zbignevo Ibelhauptų menas, skambantis tiek koncertinėje estradoje, tiek kompaktiniame diske, prisodrintas tokio pat stipraus ir paveikaus emocinio užtaiso. Jie – menininkų duetas vienu profiliu“, – taip apie šeimyninį duetą kalba kritikai.

Koncerto pradžia 18 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min