Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„flyLAL charters“ per parą sugrąžino namo visus savo keleivius

„flyLAL“  lėktuvas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / „flyLAL“ lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos užsakomųjų skrydžių bendrovė „flyLAL charters“, vos atidarius Lietuvos oro erdvę, per parą namo parskraidino 942 keleivius, kurie keturias dienas negalėjo grįžti į Lietuvą iš poilsinių kelionių.

Į Vilnių keleiviai paskraidinti iš Hurgados (3 reisai), Tenerifės (1 reisas), Šarm el Šeicho (2 reisai), teigiama bendrovės pranešime.

„Mobilizavome visas pajėgas ir išskridome parvežti keleivių, kurie kelias paras neturėjo galimybės grįžti į Lietuvą. Šiandien apie 13.30 val. iš Šarm el Šeicho grįžta paskutinieji dėl vulkaninių dulkių užstrigę turistai. Be to, su kelionių operatoriais iš naujo suderinome visus kelionių grafikus ir nuo vakar popietės pradėjome skraidinti keleivius į abi puses. Šiandien visi reisai yra vykdomi pagal ankstesnį skrydžių grafiką“, – teigė „flyLAL charters“ generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

Jo teigimu, po kiekvieno reiso inžinieriai kruopščiai apžiūri lėktuvus, nustato jų techninę būklę ir parengia naujiems skrydžiams. Skrydžiai yra vykdomi „Boeing 737–300“ ir „Boeing 757–200“ tipo orlaiviais. Jokių pažeidimų, susijusių su vulkaninėmis dulkėmis, nepastebėta.

V.Kaikaris teigė, kad pasaulio oro erdvėje šiuo metu vyksta labai intensyvus darbas, nes dėl kelias paras uždarytų Europos oro uostų sutriko didžioji dalis pasaulio skrydžių.

„flyLAL charters“ vadovas teigė, kad jo vadovaujama įmonė ne tik sureguliavo sutrikusius keleivių srautus pagal savo užsakomųjų skrydžių grafiką, bet ir yra pasirengusi padėti kitoms Europos oro bendrovėms išskraidinti keleivius, kurie užstrigo Europos ir kitų šalių oro uostuose.

„Europos skrydžių bendrovės, atidarius kai kurių šalių oro erdves, nebepajėgia savo turimais resursais perskraidinti tokių didelių keleivių kiekių, daugelyje vietų yra susidarę keleivių „kamščiai“. Pagal poreikį stengsimės pagelbėti kitoms skrydžių kompanijoms stabilizuoti situaciją“, – teigia Lietuvos skrydžių bendrovės vadovas.

Skrydžių bendrovė nuolat palaiko ryšį su meteorologinėmis ir skrydžių reguliavimo tarnybomis bei reisus vykdo atsižvelgdama į oro sąlygas.

Komentarai
Temos „FlyLAL“
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min