Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

FNTT išvada dėl skandalingosios namų bendrijos „Bandužiai“ sukėlė abejonių

Mitinguotojai rugsėjo 30-ąją ketina sušaukti visuotinį susirinkimą.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdoje dėl DNSB „Bandužiai“ vyko protesto akcijos.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos naujoji bendrijos „Bandužiai“ valdyba informavo, kad jau yra pateikta Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos šios daugiabučių namų savininkų bendrijos (DNSB) ūkinės finansinės veiklos išvada.

FNTT nustatė, kad atšauktas iš pareigų bendrijos „Bandužiai“ valdybos pirmininkas Algirdas Paleckis tiriamuoju laikotarpiu nuo 2005 m. iki 2010 m. padarė nuostolį bendrijai iš viso beveik už pusketvirto šimto tūkstančių litų.

Išvadoje taip pat teigiama, kad DNSB „Bandužiai“ ūkinės finansinės veiklos tyrimo metu, pagal pateiktus buhalterinės apskaitos dokumentus, dėl padarytų Buhalterinės apskaitos įstatymo pažeidimų laikotarpiui nuo 2005  m. iki 2010 m. negalima iš dalies nustatyti bendrijos turto, nuosavo kapitalo, įpareigojimų dydžio ir struktūros.

Pagal ūkinės finansinės veiklos tyrimui atlikti pateiktus DNSB buhalterinės apskaitos dokumentus nustatyta, kad buhalterinė apskaita buvo tvarkoma iš dalies nesilaikant norminių teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinės apskaitos tvarkymą.

Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros prokurorai teigia, kad FNTT specialisto išvada prieštaringa, abejotina, nepakankamai išsami, padaryta nesiremiant kai kuriais pateiktais bendrijos dokumentais, nenurodant motyvuotų priežasčių ir panašiai.

Todėl siekiant nustatyti nusikalstamos veiklos aplinkybes bei šioje ikiteisminio tyrimo medžiagoje būtina atlikti specialų tyrimą, kuriam reikalingos specialios žinios, todėl būtina paskirti „Bandužių“ ūkinės finansinės veiklos ekspertizę ir pavesti ją atlikti Lietuvos teismo ekspertizės centro ekspertams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min