Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Generalinė prokuratūra pasiryžusi atnaujinti Kedžio dukters apsaugą

Drąsius Kedys
Modesto Patašiaus/Lietuvos rytas nuotr. / Drąsius Kedys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Generalinei prokuratūrai Kauno m. savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnyba pranešė, kad gavo informaciją iš Kauno raj. Garliavos mokyklos – vaikų darželio apie tai, kad laikinoji Drąsiaus Kedžio mažametės dukters globėja Neringa Venckienė nebeleidžia globotinės į vaikų darželį, motyvuodama tuo, esą balandžio 29 d. nutraukus mergaitės apsaugą, globėjos manymu, „jai šiuo metu, kaip niekad anksčiau yra iškilusi grėsmė gyvybei“.

Apsauga buvo nutraukta, kadangi tuo metu Policijos departamento prie VRM ir Generalinės prokuratūros turimų duomenų analizė leido teigti, kad saugomo asmens gyvybei ir sveikatai realus pavojus negresia. Mergaitės globėja tokį sprendimą, jeigu su juo nesutiko, turėjo teisę apskųsti, tačiau to nepadarė ir pratęsti apsaugą neprašė, teigiama pranešime spaudai.

 L.e.p. generalinio prokuroro Raimondo Petrausko teigimu, Generalinė prokuratūra yra pasirengusi atnaujinti D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukters apsaugą, jei tik vaiko artimieji mato mergaitei iškilusias naujas realias grėsmes ir dėl to kreipsis į teisėsaugą.

 
 
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min