Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gimtadienio proga dailininkas S.Darbinianas tapys paveikslą

Šiandien gimtadienį švenčiantis dailininkas S.Darbinianas kviečia į viešą tapybos akciją.
P.Domšaičio galerijos nuotr. / Gintadienį švenčiantis dailininkas S.Darbinianas kviečia į viešą tapybos akciją.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienio vakarą Prano Domšaičio galerijoje laukia išskirtinis reginys. 17 val. publika kviečiama į kultūros vakarą, skirtą armėnų dailininko Serobo Darbiniano tapybos parodos galerijoje uždarymui.

Gimęs ir dailės mokslus baigęs Jerevane, S.Darbinianas nuo 1996 metų gyvena Nyderlanduose. Šis kūrėjas, jau buvęs garsiu ir populiariu menininku Armėnijoje bei Rusijoje, taip pat greitai išgarsėjo ir Nyderlanduose, tam jam tereikėjo surengti vos kelias parodas.

Parodoje P.Domšaičio galerijoje eksponuojami 29 dailininko kūriniai. Savo tapybos stilių dailininkas apibudina kaip modernų simbolinį realizmą. Jis kuria portretus, figūrines kompozicijas, dažnai tapo žirgus. Simboliai, metaforos ypač svarbūs jo kūryboje, kuri teigia grožį ir gėrį, patraukia ryškiomis ir sodriomis spalvomis.

Parodos uždarymo metu koncertuos Stasio Šimkaus konservatorijos dėstytojai ir studentai, stebėdami S.Darbiniano paveikslus ir klausydami muzikos pieš Klaipėdos A.Brako dailės mokyklos moksleiviai. Kartu su jais paveikslą tapys ir pats S.Darbinianas. Tai bus puiki proga pabendrauti su savitu tapytoju, stebėti kaip jis tapo, pasidalinti mintimis apie kūrybą.

S.Darbiniano paroda Prano Domšaičio galerijoje veikė tik savaitę, tad nespėjusieji jos aplankyti, dar gali pasinaudoti galimybe ne tik pamatyti paveikslus, bet ir susitikti su autoriumi, kuris balandžio 29-ąją švenčia savo gimtadienį.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min