Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalvarijų turgui rasti nauji šeimininkai

Kalvarijų turgus Vilniuje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Paaiškėjo Kalvarijų turgavietės nuomos konkurso laimėtojai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kalvarijų turgavietė – jau išnuomota. Konkurso laimėtoja patvirtinta trijų bendrovių, kurios verčiasi interneto tinklalapių duomenimis, projektavimu, statybos projektų valdymu ir prekyba sunkiasvorėmis transporto priemonėmis, grupė.

Įsakymą, kuriuo tvirtinamas Kalvarijų turgaus nuomos konkurso laimėtojas, pasirašė Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Urbonavičius.

Kalvarijų turgavietę išsinuomojo bendrovės „Turkmėnlita“, „Contestus projektai“ ir „Sergorus“.

„Turkmėnlita“ interneto portaluose pristatoma, kaip projektavimo paslaugas tiekianti bendrovė. Tiesa, oficialiame bendrovės puslapyje tai nenurodoma.

Ten rašoma, kad 2009 m. įkurtos įmonės tikslas – plėtoti veiklą Vidurinėje Azijoje ir būti partneriu bei patarėju kitoms kompanijoms, siekiančioms plėtoti Turkmėnistano ir Lietuvos ekonominius ryšius.

Jos valdybos pirmininkas nurodomas Domininkas Kašys, prieš kelerius metus vadovavęs bendrovei „Gulbinų turizmas“, šiuo metu statančiai prabangių poilsiaviečių kompleksą buvusioje Gulbinų vaikų stovyklos teritorijoje.

Tarp bendrovės „Contestus projektai“, kuri užsiima statybos projektų valdymu, šiuo metu vykdomų projektų nurodomi multifunkcinio pastato statybos Subačiaus gatvėje, daugiabučiai namai Pilaitėje, viešbutis M.K.Čiurlionio gatvėje.

Keisčiausiai šioje grupėje atrodo bendrovė „Sergorus“, kuri savo tinklalapyje kaip pagrindinę veiklą įvardija prekybą sunkiasvorėmis transporto priemonėmis ir statybine technika.

UAB „Kalvarijų turgus“ turi būti likviduota per pusmetį. Visos teisės ir pareigos pagal galiojančias Kalvarijų turgavietės teritorijoje esančių kioskų eksploatavimo ar nuomos sutartis bus perleistos naujiesiems šeimininkams.

Skelbiant konkursą sąlygose buvo įrašyta, kad Kalvarijų turgus bus išnuomotas 25 metams, į turgavietės rekonstrukciją nuomininkai privalės investuoti ne mažiau kaip 25 mln. Lt, rekonstrukciją vykdyti etapais neuždarydami turgavietės, o savivaldybei kasmet mokėti ne mažiau negu 1 mln. Lt nuomos mokestį. Ar šios sąlygos konkurso metu buvo įvykdytos, savivaldybė kol kas neinformuoja.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min