Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune – antrasis hiphopo subkultūrų festivalis

Festivalyje „Live From Kaunas Street“ veiks grafitų fotografijų paroda.
Organizatorių nuotr. / Festivalyje „Live From Kaunas Street“ veiks grafitų fotografijų paroda.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Subalansuotą muzikinį skonį turinčio jaunimo pamėgtame klube „RėktSpiegt“ rytoj bus labai karšta.

Vakarėlių rengėjai – „Street up“ komanda – kviečia visos savaitės rūpesčius pamiršti renginyje „Live From Kaunas“. Pasak jų, tai – antrasis hiphopo subkultūros festivalis.

Kaip pasakojo organizatoriai, šio renginio idėja kilo prieš ketverius metus – 2005-aisiais. Tuo metu Kaune, kaip ir daugelyje kitų Lietuvos miestų, jaunimui trūko erdvės, kur jis galėtų pasireikšti.

„Parašėme projektą, gavome lėšų iš Europos Sąjungos programos „Jaunimas“ ir padarėme tai, ko siekėme. Tų metų rudenį surengėme hip hopo festivalį, kuriame savo sugebėjimus galėjo parodyti breakdance šokėjai, beatboxeriai, buvo parodytas streetballas, graffiti ir taip toliau – buvo žmonių iš visos Lietuvos. Kai kuriems atlikėjams tai buvo pirmoji galimybė užlipti ant scenos ir parodyti save“, – prisiminė komandos „Street up“ senbuviai.

Gerus ketinimus kuriam laikui buvo sustabdę finansiniai reikalai: nebuvo finansavimo, todėl renginiai vyko tik savame rate, mažesnėse erdvėse. Vis dėlto savų tikslų kauniečiai nepamiršo.

Taigi po beveik ketverių metų pertraukos Kaune bus surengtas antrasis hip hopo subkultūros festivalis „Live From Kaunas Streets“. Rengėjai neslepia, jog viliasi, kad renginys taps kasmetiniu.

Klube „RėktSpiegt“ vyksiantis renginys padalintas į dvi dalis: dieninę ir vakarinę. Festivalio programoje – graffiti fotografijų paroda, taip pat interaktyvi graffiti vizualizacija, pasirodys „skraidantys“ tricking atstovai soultrick, breakdance meistrai iš Alytaus „Banzai“, dalyvaus mc/ beatbos meistrai, taip pat įvyks Lietuvos hip hopo muzikos klipų, kuriuos komentuos patys atlikėjai, peržiūra. Dieninėje dalyje veiks turgelis, kuriame kiekvienas galės prekiauti savo turima produkcija, pavyzdžiui: kompaktiniais diskais, marškinėliais ir panašiais daiktais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min