Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune pageidaujantiems jau įjungtas šildymas

Šildymas
„15 minučių“/T.Grigalevičiaus nuotr. / Šildymas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo antradienio Kaune ir Kauno rajone pradėti šildyti darželiai ir ligoninės. Tačiau jau nuo spalio 1 d. šildymas įjungtas ir dviem Kauno daugiabučiams, kurių gyventojai pageidavo pradėti šildyti anksčiau. Taip pat šiomis dienomis šildymas buvo įjungtas vienam individualiam namui bei dar šešiems vartotojams, kurie panoro šildyti savo įmonių negyvenamąsias patalpas.

AB „Kauno energija" primena, kad nepriklausomai nuo to, ar yra paskelbta šildymo sezono pradžia, ar ne, daugiabučių namų gyventojai turi teisę patys nuspręsti dėl pastatų šildymo pradžios ir kreiptis į bendrovę, kad jis būtų įjungtas. Tai turi būti nuspręsta per gyvenamojo namo dalininkų susirinkimą daugumos balsais (50 proc. + 1 gyventojas). Tačiau būtina priminti, kad gyventojams, kurie gauna kompensacijas už šildymą, įjungus jį anksčiau, nei oficialiai pradedamas šildymo sezonas, šios kompensacijos nebus skaičiuojamos.

Šilumos ūkio įstatymas įpareigoja šildymo sezoną pradėti tuomet, kai tris iš eilės paras vidutinė temperatūra yra žemesnė nei 10 laipsnių.

Priminama, kad AB „Kauno energija" tiekia šilumą tik iki pastatų įvadų. Pastatų viduje už šilumos ir karšto vandens sistemų priežiūrą bei remontą yra atsakingi gyventojų pasirinkti pastatų administratoriai ir kvalifikuoti šildymo bei karšto vandens sistemų prižiūrėtojai. Bendrovė taip pat primena, kad iki šildymo sezono pradžios visi šilumos punktai turi būti parengti ir privalo turėti parengties aktus.

Komentarai
Šioje istorijoje Kas vyksta Kaune, Šildymas, Kaunas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min