Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
Pirmadienis 2015.08.31
Pranešk naujieną
@Kristina Aksamitaitė "Moterys uždirba mažiau arba daug mažiau, o kai kuriose šalyse vis dar kovoja už teisę dirbti." #15minlt t.co/r5DWyHy..
@Mažvydas Karalius Nesvarbu, Burgis kaltas ar ne: t.co/8QdEiaO.. #15min
@Indrė Bungardaitė Kančia, maištas ir aistra savo darbams: moterys, pakeitusios meno istoriją t.co/yyITxGM.. #15minlt
Daugiau orai.lt

Kaune steigiama Emigrantų partija

Juozas Murauskas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Juozas Murauskas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Pirmadienį Kauno savivaldybės didžiojoje salėje steigiama Emigrantų partiją. Jos iniciatorius – savivaldybės 60 metų vairuotojas Juozas Murauskas, 8 metus gyvenęs Čikagoje.

„Kraujas šaukia grįžti į Tėvynę, nes, atėjus amžiui, pagalvoji – ne pinigai svarbiausia“, – aiškina J.Murauskas. Tačiau grįžti – sudėtinga, nes Lietuvoje emigrantams sunku susirasti darbą. „Todėl reikia patiems už save pakovoti“, – sako „sportuojančiu bachuriuku“ save vadinanti J.Murauskas.

Grįžęs į Lietuvą jis įkūrė savo verslą „Juozo limuzinai“, tačiau pastaruoju metu automobilių nuomos užsakymų – ne pyragai. Limuzinų verslu kaunietis vertėsi ir Amerikoje.

Iniciatyvinė naujos partijos steigimo grupė iki vasario 18 d. tikisi surinkti ne mažiau kaip 1 tūkst. gyventojų parašų, kurių reikia norint įkurti partiją. „Emigrantai“ neslepia ambicijų gerai pasirodyti Seimo rinkimuose.

Susirinkimo, į kurį susirinko apie 100 žmonių, pradžia šiek tiek vėlavo, nes laukta pasirodant Kauno mero Andriaus Kupčinsko. Iniciatyvinės grupės pirmininkas J.Murauskas pats ėjo pas miesto vadovą, tačiau grįžo be jo. Renginį pradėjo gerai žinoma emigrantė dainininkė Nijolė Tallat-Kelpšaitė. Ir čia neapsieita be nesklandumų – uždėjus kompaktinį diską, pasigirdo ne tik muziką, bet ir balsas, todėl atlikėja paprašė jį išjungti. Tuomet rėžė karštą kalbą apie emigrantus ir sudainavo a cappella.

Komentarai: 40
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt