Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiams atveža dozę improvizacijų

Improvizacijų teatras "Kitas kampas"
I.Jankauskaitės nuotr. / Improvizacijų teatras "Kitas kampas"
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jų gyvenimas bėga improvizuojant – taip banaliai, bet teisingai galima apibūdinti aktorių trupės „Kitas kampas“ dabartinį kūrybos tarpsnį.

Jie – tai dešimt gerai žinomų aktorių: Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas, Balys Latėnas, Rimantė Valiukaitė, Mantas Vaitiekūnas, Andrius Žebrauskas, Ineta Stasiulytė, Kirilas Glušajevas, Ramūnas Cicėnas ir žmogus orkestras Andrius Kulikauskas.

Skirtinguose teatro, kino ir televizijos projektuose dirbantys artistai nepamiršta ir patiems, kaip prisipažįsta, bene smagiausios veiklos – improvizacijos spektaklių. Naujausias jų pavadintas taip pat kaip ir trupė „Kitas kampas“.

Spektakliu šį reginį sunku pavadinti, nes jame nėra nei pjesės, nei režisieriaus nei iš anksto mintinai išmokto teksto. Scenoje veiksmas vyksta spontaniškai, gyvai, viskas kuriama ir atliekama tuo pat metu, čia ir dabar.

„Improvizacijos spektaklyje vaidina ir žiūrovai, kurie juokiasi, verkia, sulaiko kvapą iš smalsumo ir stingsta iš siaubo“, – pasakoja spektaklyje vaidinantys aktoriai A.Bružas, A.Kulikauskas, I.Stasiulytė, K.Glušajevas ir A.Žebrauskas. Pastarasis pelnytai vadinamas improvizacijos žanro Lietuvoje pradininku, nes būtent A.Žebrauskas žiūrovų simpatijas televizijos laidoje „Pagauk kampą“ pelniusį improvizacijos žanrą perkėlė į teatro sceną. Jaunieji jo kolegos improvizacijos įgūdžius tobulina ir televizijoje, kurdami laidą „Dar pažiūrėsim“.

Išvysti spontaniškai kuriamą teatrą kauniečiai kviečiami penktadienį, sausio 29 dieną, 18 val., VDU koncertų salėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min