Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno atstovai vyks į parodą Kanuose

Į parodą vyksiantys savivaldybės atstovai tikisi surasti potencialių būsimosios arenos operatorių.
15min.lt/Eriko Ovčarenko nuotr. / Į parodą vyksiantys savivaldybės atstovai tikisi surasti potencialių būsimosios arenos operatorių.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kovo 10-13 dienomis Kanuose (Prancūzijoje) vyks kasmetinė tarptautinė nekilnojamojo turto ir investicijų paroda „MIPIM 2009“.

Taupymo režimu dirbanti Kauno m. savivaldybė šiemet nusprendė nepristatyti parodoje atskiro savo stendo ir siunčia kuklią vienuolikos asmenų delegaciją, kuriai vadovauja mero pavaduotojas Steponas Vaičikauskas.

Pagrindinis dalyvavimo parodoje tikslas – pristatyti Kauno pramogų ir sporto rūmų Nemuno saloje projektą galimiems arenos operatoriams. Parodoje planuojama susitikti ir su kompanijų SMG Europe (JAV) ir Trigranit Development Corporation (Vengrija), kurios turi ilgametę patirtį ir yra stiprios kandidatės į Kauno arenos operatoriaus poziciją, atstovais. Kadangi Kauno pramogų ir sporto rūmų operatoriaus valdymo ir naudojimo koncesijos suteikimo konkursas vyksta iki balandžio 30-os, lankymasis parodoje suteiks galimybę per kelias dienas susitikti ir suteikti informaciją daugeliui potencialių šio konkurso dalyvių. Didesnis konkurso dalyvių skaičius ir didesnė konkurencija neabejotinai duos apčiuopiamos naudos miestui.

Delegacijos darbotvarkėje jau numatyti ir kiti savivaldybės atstovų susitikimai su potencialiais investuotojais, kuriems bus pristatyta Kauno investicinė aplinka ir investiciniai projektai, pavyzdžiui, Laisvoji ekonominė zona. Suplanuoti susitikimai su parodoje dalyvausiančiais Brno, Grenoblio, Sankt Peterburgo, Tamperės, Vroclavo – Kauno miestų partnerių atstovais, kurie turės savo stendus. Numatyta aplankyti Rygos miesto stendą. Didesni ar mažesni konkretūs susitikimai pabrėš Kauno miesto aktyvumą investicijų ir nekilnojamojo turto srityse.

Pasak delegacijos vadovo S.Vaičikausko, 2008 metais Kanų parodoje Kaunas dalyvavo kaip miestas partneris kartu su Vilniumi ir Klaipėda. Miestų savivaldybių pasirašytoje partnerystės sutartyje buvo sutarta pristatyti nekilnojamo turto plėtros ir investicinius projektus jungtiniame stende. Miestų partnerių bendroje išlaidų sąmatoje Vilniaus miesto išlaidos sudarė 452,3 tūkst. Lt, Kauno – 319 tūkst. Lt ir Klaipėdos – 158,9 tūkst. Lt.

Kauno m. savivaldybė, taupydama lėšas, iš 2009 metų biudžete numatytų lėšų savivaldybės atstovų dalyvavimui Kanų parodoje skyrė 76 582 Lt.

Pasaulinėje „MIPIM 2009“ parodoje bus pristatomas rekordinis investicinių projektų skaičius, čia susitiks patys įtakingiausi nekilnojamojo turto vystytojai, bus tariamasi dėl naujų projektų, pasiūlomos investicijoms tinkamos teritorijos ir kompleksai, keičiamasi investicijų idėjomis, sudaromos konkrečios sutartys.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min