Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kėdainių specialiosios mokyklos globotiniai rungtyniavo su automobilių entuziastais

Opel vairuotojai susitiko su specialiosios mokyklos globotiniais
Aurimas Bielskis / „Opel“ vairuotojai susitiko su specialiosios mokyklos globotiniais
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nedidelis, tačiau išplitęs per visą Lietuvą automobilių entuziastų klubas pavadinimu „Astra-Club.lt“, vienijantis entuziastus, vairuojančius „Opel Astra“ automobilius, jau trečią kartą lankėsi Kėdainių specialiosios mokyklos vaikų globos skyriuje. Šį kartą atvyko 11 automobilių su 24 bendruomenės nariais bei draugais.

Pasistiprinus prie vaišių stalo, „Astra-Club.lt“ bendruomenė pakvietė vaikus į lauką, kur buvo pasodintas draugystės ąžuolas.

Vaikai šiam apsilankymui ilgai ruošėsi, tai buvo matyti per jų koncertą. Vaikai neslėpė savo džiaugsmo, nuoširdžios jų šypsenos leido suprasti, kaip stipriai jie pasiilgo „Astra-Club.lt“ narių bei jų dėmesio.

Vėliau „Astra-Club.lt“ nariai vaikams surengė viktoriną apie saugų eismą, aktyviausi bei teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti prizais, taip pat tai buvo puiki proga tiek „Astra-Club.lt“ nariams, tiek vaikams atgaminti savo žinias apie saugų eismą.

Kūno kultūros mokytojas Rytis Šležys organizavo draugiškas sporto varžybas, kuriose „Astra-Club.lt“ nariai rungėsi su vaikais netradicinėse rungtyse. Po varžybų „Astra-Club.lt“ nariams buvo įteiktos padėkos, o vaikams dovanos nuo visos automobilininkų bendruomenės.

Pasistiprinus prie vaišių stalo, „Astra-Club.lt“ bendruomenė pakvietė vaikus į lauką, kur buvo pasodintas draugystės ąžuolas. Atsisveikinimo metu vaikai, kiekvienam nariui įteikė po atminimo akmenėlį.

„Astra-Club.lt“ bendruomenės nariams aplankyti šiuos vaikus tapo jau tradicija, todėl ateityje jie bus aplankyti dar ne kartą.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min