Autobusai į sodus važiuos šių maršrutų trasomis:
1. Klaipėda – sodai „Dituva“ – Klaipėda („Smiltelės“ stotelė Taikos pr., Statybininkų pr., Šilutės pl., Vingio g., Jūrininkų pr., Rimkų g., sodai ,,Dituva“ ir atgal - sodai „Dituva“, Rimkų g., Jūrininkų pr., Vingio g., Smiltelės g., Taikos pr. „Smiltelės“ stotelė);
2. Klaipėda – sodai „Aisė“ – Klaipėda („Smiltelės“ stotelė Taikos pr., Sausio 15-osios g., Tilžės g., Šilutės pl., Rimkų g., Lėbartai, Ketvergiai, sodai ,,Šernai“, sodai ,,Pušelė“, sodai ,,Agluona“, sodai ,,Aisė“ ir tuo pačiu maršrutu atgal);
3. Klaipėda–sodai „Vaiteliai“, „Rasa“–Klaipėda („Smiltelės“ stotelė Taikos pr., Baltijos pr., Vilniaus pl., sodai ,, Vaiteliai“, sodai ,,Rasa“ ir tuo pačiu maršrutu atgal);
4. Klaipėda–sodai „Tolupis“–Klaipėda („Smiltelės“ stotelė Taikos pr., Baltijos pr., Vilniaus pl, sodai ,,Tolupis“ ir tuo pačiu maršrutu atgal).