Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keleivis grasino iššokti iš lėktuvo

1996 metų gamybos „Boeing“ lėktuvas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / 1996 metų gamybos „Boeing“ lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iš Vilniaus į Londoną skrendančio lėktuvo keleivius kaustė baimė dėl savo saugumo, kol palydovai orlaivio salone pusantros valandos tramdė įsisiautėjusį vyrą. Grumtynės prasidėjo, kai alkoholio pavartojęs vyriškis puolė lėktuvo durų link, rašo „Lietuvos žinios“.

Sekmadienio pavakarę iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto pakilusiu oro bendrovės „Star1 Airlines“ lėktuvu „Boeing“ į Londoną skrido 145 keleiviai. Skrydžio pradžia nežadėjo jokių nemalonių staigmenų, tačiau po valandos ramybę orlaivyje ėmė drumsti apie 50 metų vyras.

Iš pradžių Lietuvos pilietis pradėjo skųstis, kad trūksta oro ir pykina. Pasinaudojęs tualetu keleivis trumpam nurimo. Norėdamos padėti vyriškiui, palydovės pasisiūlė uždėti deguonies kaukę, tačiau pamatęs ją keleivis tiesiog pašėlo.

Tuomet vyriškis pašoko iš savo vietos ir ėmė veržtis prie „Boeing“ durų šaukdamas, kad niekas jam nesukliudys iššokti iš orlaivio. Kai keleivį ėmėsi tramdyti palydovai, įsisiautėjęs vyras įnirtingai priešinosi. Galiausiai palydovams pavyko jį pasodinti į krėslą ir prisegti saugos diržu. Visą likusį skrydžio laiką įsiaudrinusiam keleiviui nebuvo leista pakilti iš vietos. Įgulos narių pranešimuose bendrovės vadovybei apie incidentą teigiama, kad keleivis mušėsi, spardėsi, šaukė esąs „už visus čia kiečiausias“.

Nusikamavęs vyriškis užsnūdo, tačiau vėliau įgavo antrą kvėpavimą ir grumtynių scenos prasidėjo iš naujo, rašo „Lietuvos žinios“.

„Galbūt žmogų taip paveikė skrydžio metu vartotas alkoholis. Ne visi vienodai reaguoja. Jam tai sukėlė didžiulę agresiją. Bent taip rašoma įgulos raporte“, – „Lietuvos žinioms“ pasakojo „Star1 Airlines“ komunikacijų vadovė Jūratė Rupšienė.

Oro bendrovės atstovė pabrėžė, jog tramdydama smarkuolį įgula pirmiausia galvojo apie kitų keleivių saugumą, nes jiems buvo kilęs realus pavojus. Dėl tos pačios priežasties orlaivio kapitonas nusprendė apie neblaivų vyrą pranešti Londono oro uosto pareigūnams, kad šie įspėtų britų policiją.

Labiausiai tikėtina, kad lėktuvo keleiviams ir įgulai baimės įvaręs vyras bus nubaustas už chuliganizmą. Dažniausiai taip būna, kai incidentą ima tirti policija. Paprastesniais atvejais pažeidėjus baudžia Civilinės aviacijos administracija (CAA) – skiria jiems įspėjimą ar baudą nuo 150 iki 300 litų. 

Komentarai
Temos Boeing
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min