Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

KK2: iš kur atsiranda kosminės šildymo kainos?

Gruodžio mėnuo buvo šaltesnis nei lapkritis net 10 laipsnių, todėl Klaipėdos miesto daugiabučių šildymui šilumos vidutiniškai sunaudota 60 proc. daugiau.
Ginos Kubiliūtės/15min.lt nuotr. / Gruodžio mėnuo buvo šaltesnis nei lapkritis net 10 laipsnių, todėl Klaipėdos miesto daugiabučių šildymui šilumos vidutiniškai sunaudota 60 proc. daugiau.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kosminės sąskaitos baigia galutinai pasmaugti ir taip vos kvėpuojančius Lietuvos žmones. Šildymo mokesčiai už praėjusį mėnesį sumušė kone visus rekordus: aštuoni, devyni šimtai ir net tūkstantis litų.

Pats premjeras Andrius Kubilius praėjusią savaitę viešai paskelbė, kad mokesčiai už komunalines paslaugas neturi viršyti 20 procentų gyventojų pajamų. Vadinasi, jeigu žmonės komunalinių mokesčių sumoka apie 1000 litų, jų pajamos turėtų būti apie 5 tūkstančius litų.  Deja, mokesčiai atima 80, o kartais visą 100 ar net 150 procentų gyventojų pajamų.

Kodėl šią žiemą sąskaitos išaugo iki kosminių aukštumų, kodėl net renovuotuose namuose gyvenantys žmonės moka tokias sunkiai suvokiamas sumas? Gruodis juk nebuvo toks baisiai šaltas. Vidutinė temperatūra – tik minus  7 laipsniai.

Panašu, kad premjeras pagaliau nusileido iš savo kosminio laivo: mat šaukia į pasitarimą kainų komisijos atstovus, šilumos tiekėjus bei ministrus, pasiaiškinti, iš kur ėmė dygti tokios šilumos kainos.

Pirmadienį 19.10 val. „KK2“ aiškinsis kainų pasiutpolkės priežastis, su Ugne Skonsmanaite ir Tomu Ališausku per LNK.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min