Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdietis Seimo narys stojo ginti darbdavių

Evaldas Jurkevičius
LŽ nuotr. / Evaldas Jurkevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Seimo narys, klaipėdietis Evaldas Jurkevičius kreipėsi į Socialinės apsaugos ir darbo ministrą Donatą Jankauską dėl Klaipėdos darbo biržoje įvykusio incidento, kuris kompromituoja šalies socialinę politiką ir valstybės tarnybą.

Verslininkui, pasiūliusiam įdarbinti net 200 žmonių, nebuvo skirta patalpų susitikti su bedarbiais, darbo netekę asmenys nebuvo pakviesti į susitikimą su potencialiu darbdaviu. Klaipėdos darbo biržos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Andriušis motyvavo, kad salė užimta, nes įstaiga organizuoja bedarbiams psichologo konsultacijas.

„Suprantama, viena iš darbo biržos funkcijų ruošti bedarbius darbo rinkai. Galbūt tam reikia ir psichologo konsultacijų. Tačiau svarbiausi įstaigos uždaviniai: padėti ieškantiems darbo žmonėms įsidarbinti bei aprūpinti darbdavius reikiama kvalifikuota darbo jėga”, – sakė Evaldas Jurkevičius.

Parlamentaras įsitikinęs, kad darbo biržos tarnautojai privalo padėti darbdaviams, kurie kuria naujas darbo vietas.

Lietuvos darbo biržos duomenų bazėje registruota 235,5 tūkst. bedarbių – tai sudaro 10,9 proc. visų darbingo amžiaus šalies gyventojų.

„Manau, kad toks nedarbo lygis yra ne tik dėl šalį ištikusios ekonominės krizės, bet ir todėl, jog kai kurie valstybės tarnautojai nevykdo savo pareigų”, – sakė Evaldas Jurkevičius.

Seimo narys paprašė Socialinės apsaugos ir darbo ministro inicijuoti išsamų tyrimą dėl minėto incidento Klaipėdos darbo biržoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min