Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje išdaužytas darželis

Paskaičiuota, kad po savaitgalio sugadinta apie 30 kvadratinių metrų darželio sienas šiltinančių plokščių.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Paskaičiuota, kad po savaitgalio sugadinta apie 30 kvadratinių metrų darželio sienas šiltinančių plokščių.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Taip džiaugėmės – galvojome, sutiksime pavasarį atsinaujinę. O kaip išėjo”, – apgailestavo darželio „Aitvarėlis“ vadovė Aušra Jablonskienė.

Darželis Laukininkų gatvėje buvo baigtas renovuoti tik prieš porą mėnesių. Po savaitgalio vėl prireiks kviestis statybininkus. Kaip pasakojo darželio direktorė, pirmadienio rytą darbuotojams net nusviro rankos, kai pamatė, kaip atrodo pastatas. Kažkas besilinksmindamas išdaužė atnaujinto darželio sienas. Geriau įsižiūrėjus matyti, kad plokštes piktavaliai tiesiog apspardė. Aplinkui rasta besimėtančių butelių.

Egidijaus Jankausko/15min.lt nuotr./Vienam kvadratiniam metrui plokščių pakeisti gali prireikti apie 280 litų.
Vienam kvadratiniam metrui plokščių pakeisti gali prireikti apie 280 litų.

Pirminiais skaičiavimais, nuostoliai gali siekti tūkstančius litų. Paskaičiuota, kad po savaitgalio sugadinta apie 30 kvadratinių metrų darželio sienas šiltinančių plokščių. Vienam kvadratiniam metrui pakeisti gali prireikti apie 280 litų.

„Aitvarėlio“ renovacija atsiėjo apie 1.5 mln. litų.

Kaip pasakojo A.Jablonskienė, bėdos prasidėjo vos išsikrausčius statybininkams. Darželį renovavusi kompanija buvo nusisamdžiusį sargą, kuris prižiūrėjo statybines medžiagas bei visą pastatą.

Jau prieš savaitę buvo pastabėta, kad vietomis bandyta skaldyti sienų plokštes. Apie savaitgalinį įvykį signalų darželį saugojanti bendrovė negavo. Signalizacija suveikia tik, kai bandoma įsibrauti į vidų.

Darželis, kurį lanko per 150 vaikų, nuo vandalų kentėdavo ir iki renovacijos. Pasak A.Jablonskienės situacija galėtų pasikeisti jei ir vėl pastatus imtų prižiūrėti sargai. „Gyvas žmogus gali laiku iškviesti pagalbą, sudrausminti“, – įsitikinusi ji.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min