Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klubą persekioja gaisrų šmėkla

Penktadienį turėjęs atidaryti klubas „Brodvėjus Pub“ vakar vėl buvo nuniokotas ugnies.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Penktadienį turėjęs atidaryti klubas „Brodvėjus Pub“ vakar vėl buvo nuniokotas ugnies.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau antrą kartą šiemet degė klubas „Brodvėjus Pub“. Dėl, kaip įtariama, tyčia sukelto gaisro, šiandien planuotas klubo atidarymas ir 9-ojo gimtadienio šventė neįvyks.

Vakar, apie 4 val. ryte, Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Vilniaus Mėsinių gatvėje dega klubas „Brodvėjus Pub“. Atvykę gaisrininkai aptiko pastato stogą liepsnojant atvira liepsna. Maždaug po valandos darbo ugniagesiai įveikė liepsnas.

Įtaria padegimą
Nors patys klubo šeimininkai atsisakė komentuoti gaisrą, klubo „Brodvėjus Pub“ teisininkė Eglė Lavrinavičiūtė „15min“ sakė beveik neabejojanti, kad klubas buvo padegtas. „Jau po pirmojo gaisro pateikėme Vyriausiajam policijos komisariatui įtariamųjų sąrašą, tačiau nusikaltėliai dar laisvėje. Patys galite spręsti apie teisėsaugos sistemą“, – sakė E.Lavrinavičiūtė.
Ji tikino, kad policija vėl pradėjo ikiteisminį tyrimą, kurio metu bus suskaičiuoti nuostoliai. „Dabar nežinome, nei kiek nuostolių, nei kas sugadinta, nei kada vėl galėsime atidaryti klubą“, – teigė E.Lavrinavičiūtė.

Pastatas buvo apdraustas
Pastatas, kuriame yra įsikūręs klubas, priklauso Lietuvos dailininkų sąjungai. Sąjungos pirmininkas Eugenijus Nalevaika sakė, kad pastatas yra apdraustas, todėl draudimo kompanija įvertinusi nuostolius turėtų juos ir padengti. „Labai lengva suskaičiuoti. Po praėjusio gaisro suremontuoti pastatą kainavo per 0,5 mln. Lt. Tačiau tai tik pastato sienos, langai, durys, stogas, – sakė E.Nalevaika. – Ko gero, klubo savininkams suremontuoti vidų kainuos kokius du kartus tiek, kiek mums kainavo pastato išorė.“

Išdegė beveik viskas, kas buvo viduje: baras, šokių aikštelė, virtuvė, muzikos įranga.
„Brodvėjus Pub“ teisininkės E.Lavrinavičiūtės teigimu, pats klubas savo turto nebuvo apdraudęs. „Dalį muzikinės įrangos buvo apdraudę patys jos tiekėjai, tačiau ši technika jau nepriklausė klubo savininkams. Nei kėdės, nei stalai, nei indai ar virtuvės technika, kuri priklauso klubui, nebuvo drausti“, – tvirtino E.Lavrinavičiūtė.

Jau po pirmojo gaisro pateikėme Vyriausiajam policijos komisariatui įtariamųjų sąrašą, tačiau nusikaltėliai dar laisvėje.

Lietuvos dailininkų sąjunga sakė kol kas neketinanti nutraukti nuomos sutarties su „Brodvėjus Pub“. „Po pirmojo gaisro nusprendėme nenutraukti sutarties, tačiau, manau, šį klausimą vėl teks pakartoti ir svarstyti taryboje. Kol kas tokio sprendimo nėra“, – sakė E.Nalevaika. Jo tvirtinimu, šiuo metu galiojanti sutartis su klubu yra ilgalaikė, pasirašyta 10-čiai metų.

Klubas „Brodvėjus Pub“ šiemet degė jau ne pirmą kartą. Pastatas liepsnojo ir šių metų kovo 16 d. Po gaisro naktinis klubas buvo uždarytas ir po atstatymo darbų šį penktadienį turėjo atverti duris lankytojams su trenksmingu 9-ojo gimtadienio vakarėliu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min