Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konfliktas dėl palaikų pervežimo – į teismą

Šilutiškiai teisme aiškinasi, ar konkursas dėl mirusiųjų palaikų pervežimo vyko skaidriai.
„15min“ nuotr. / Šilutiškiai teisme aiškinasi, ar konkursas dėl mirusiųjų palaikų pervežimo vyko skaidriai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos apygardos teisme antradienį atverta byla, kurioje dvi įmonės ginčijasi dėl konkurso, susijusio su mirusiųjų pervežimo paslauga, aplinkybių.

Ritualinių paslaugų bendrovė „Šilutės modemas“ kreipėsi į teismą, kad būtų panaikintas viešųjų pirkimų komisijos sprendimas dėl mirusiųjų palaikų pervežimo į Klaipėdos teismo medicinos centrą.

Šilutės rajono savivaldybės supaprastintą konkursą pernai gruodį trejiems metams laimėjo įmonė „Šilutės komunalininkas“, mat ji pasiūlė mažiausią paslaugos kainą. Įmonė šias paslaugas yra teikusi ir anksčiau.

Ginčo esmė ta, kad konkurse taip pat dalyvavę „Šilutės modemo“ atstovai įsitikinę, jog laimėtojų pasiūlyta kaina buvo nepagrįstai maža, todėl teisybės nusprendė ieškoti teisme.

Įtaria šališkumu

Ieškovai, tai yra „Šilutės modemas“, įtaria, kad Viešųjų pirkimo komisija buvo šališka, kadangi vienas iš jos narių yra „Šilutės komunalininko“ vadovui labai artimas žmogus. Vėliau, kai buvo pareikalauta argumentuoti konkurso laimėtojo kainos pagrįstumą, komisijos sudėtis buvo pakeista.

Taip pat „Šilutės modemo“ atstovai tvirtino, kad buvo daugybė šilutiškių skundų dėl „Šilutės komunalininko“ teikiamos mirusiųjų palaikų pervežimo paslaugos.

Teismas antradienį nepradėjo nagrinėti bylos iš esmės, kadangi dalyviai turi pateikti dar įrodymų. Šilutės rajono savivaldybei nurodyta pateikti Viešųjų pirkimo komisijos pasikeitimo pagrindus.
Bylos nagrinėjimas nukeltas į balandžio mėnesį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min