Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krikščionių partijos frakcija kreipėsi į prokuratūrą dėl Neringos Venckienės prašymo tęsti seksualinio išnaudojimo bylą

Teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Teisme
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Seimo Krikščionių partijos frakcijos vardu jos seniūnas Vidmantas Žiemelis trečiadienį kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį prašydamas išnagrinėti pareiškėjos Neringos Venckienės kreipimąsi ir apie priimtus sprendimus informuoti ją pačią bei Krikščionių partijos frakciją.

Frakcijos išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad mažametės D.Kedžio dukters globėja N.Venckienė kreipėsi į Seimo Krikščionių frakcijos narius atkreipdama dėmesį, kad mažametės motinai L.Stankūnaitei iki šiol nėra pareikšti įtarimai dėl seksualinio išnaudojimo. 

N.Venckienės teigimu, Vilniaus apygardos teismas savo nutartimi dar 2009 m. spalio mėnesį yra konstatavęs, kad L.Stankūnaitei turi būti pateikti įtarimai dėl mažametės seksualinio išnaudojimo, tačiau iki šiol ši nutartis nėra įvykdyta. 

Pasak N.Venckienės, įsiteisėjusių teismo sprendimų nevykdymas griauna valstybės demokratinę sistemą ir konstitucinę santvarką, todėl ji prašė Krikščionių partijos frakciją paraginti generalinį prokurorą imtis priemonių, kad ikiteisminio tyrimo byla būtų papildyta pareiškiant įtarimus L.Stankūnaitei. Be to, N.Venckienė prašo tarpininkauti kreipiantis į Generalinę prokuratūrą dėl Vilniaus apygardos prokuroro Ramūno Šileikos neveikimo.  

Seimo statutas numato, kad Seimo nariai nagrinėja gautus rinkėjų pasiūlymus, pareiškimus bei skundus ir, jeigu reikia, juos siunčia svarstyti valstybės institucijoms.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min