Kova dėl aukso vertės skiedrų
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 15.07) 16SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE
Penktadienis
2012.05.25
Lietuvai galėtų būti naudinga Jungtinių Valstijų technologinė parama statant suskystintų dujų terminalą, sakė Vašingtone viešintis Lietuvos premjeras Andrius Kubilius.
Ketvirtadienį po susitikimo su JAV valstybės sekretore Hillary Clinton Lietuvos Vyriausybės vadovas teigė, kad su aukščiausio rango JAV diplomate buvo aptarti ir energetinio saugumo klausimai.
„Plėtojant mūsų planus dėl suskystintų dujų terminalo, JAV parama gali pereiti nuo paramos darant įvairias studijas ir prie technologinės paramos. JAV kardinaliai pasikeitus apsirūpinimo dujomis situacijai, jie galėtų padėti technologijomis padėti apsirūpinti ir mums“, – telefonu iš Vašingtono BNS sakė premjeras.
Lietuvos vyriausybė suskystintų gamtinių dujų terminalą „Klaipėdos naftos“ bazėje tikisi pastatyti iki 2012 metų.
Pasak A.Kubiliaus, susitikime kalbėta ir apie bendradarbiavimą plėtojant branduolines technologijas.
„Jų aktyvesnis bendradarbiavimas statant atominę elektrinę tikrai būtų naudingas ir efektyvus. (...) Partnerystė su JAV administracija yra labai svarbi energetinį saugumą paverčiant realybe. Mūsų bendradarbiavimas ir partnerystė gali duoti didelių rezultatų mūsų regione“, – sakė Lietuvos premjeras.
H.Clinton savo ruožtu pabrėžė, kad JAV supranta, jog energetinis saugumas Baltijos šalyse kelia rūpesčių.
„Mes taip pat pastebime, kad energetinis saugumas regione kelia rūpesčių ir aš buvau patenkinta išgirdusi kai kurias ministro pirmininko išsakytas idėjas, kurių Lietuva siekia. Mes laukiame glaudesnio bendradarbiavimo tarp Baltijos šalių, Lietuvos ir potencialių galimybių JAV kompanijoms, siekiant padėti surasti išeitis patikimai, nepertraukiamai energijai“, – kalbėjo JAV valstybės sekretorė.
idomu tik kas realiai tas paramas susirenka? Kaip pvz IAE amziais gyva skyle kiek ten pinigu gauta, ir niekada negana, o galiausiai pritruksta... manau cia bus irgi neiseitis... gausim vadinamaja parama kokiam saeimui renovuoti, autouki pasitvarkyti, premijoms ir kt... nekurstau, taciau tai jau kasdiernybe ..
tik idomu kokos procentas bus paskolintu pinigu, 10% ar didesnis...
Keisk nekeites ta seima, gyvenimas nuo to geresnis nebus. Jei issirikome demokratisku keliu, tai tegu ir dirba.... Visiems dabar nelengva nuo tos krizes....
seimo paleidimas be kompensaciju,tiesioginiai meru rinkimai,akcizu mazinimas.

* Donatas Montvydas – „Eurovizijos“ finale! (ATNAUJINTA: 14.57) 568
* Donato Montvydo sėkmingas pasirodymas „Eurovizijos“ pusfinalyje sukėlė jo kolegų euforiją Vilniuje 14
* Antrojo pusfinalio metu aistros virė ir žiniasklaidos atstovų gretose 4
BMW M serijos istorija: nuo 1972-ųjų...
Aukcione – Lietuvos sporto žvaigždžių...
Gauja zombių San Francisko gatvėse...
Lietuvos moterų A lygos rungtynės Nemenč...
Saulės energija varomas „Solar Impuls“...
Karūnuotas 11-asis „Amerikos dievaitis“
15min.lt skaitytojai Donato Montvydo...
Tailando lašai. Fotoistorija iš sostinė...
Reikia paspausti kiek įmanoma JAV , kad prisidėtų prie terminalo statybos nors kiek .Priminti reikia ir Wiljamso dėl naftos įmonės nesėkmingo privatizavimo nuodėme. Pavedė JAV mūsų šalį dėl tos Mažeikių naftos . Šaunuolis premjere , paspauskit juos