Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos sostinė skęsta žolėje

Kai kuriose Vilniaus vietose aukšta žolė trukdo eismui – išvažiuojant iš kiemų į pagrindines gatves  sunku pastebėti atvažiuojančius automobilius.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilniuje aukšta žole apaugusios pakelės ima trukdyti saugiam eismui – išvažiuojant iš šalutinės gatvės į pagrindinę neįmanoma pamatyti atvažiuojančio automobilio.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos sostinės kiemai ir pakelės virto nešienautomis ganyklomis – žolė čia užaugo iki pusės metro ir dar aukštesnė. Vairuotojams išvažiuojant iš kiemų į pagrindines gatves per žolę neįmanoma pastebėti atvažiuojančių automobilių. Savivaldybės specialistai teigia, kad taip atsitiko dėl biurokratinių trukdžių ir tikina, jog artimiausiomis dienomis bent jau pakelės bus nušienautos.

„Baigėsi sutartys su senaisiais miesto tvarkytojais, tad jie baigė savo darbus. Dabar įvyko naujas konkursas, ateina kitos bendrovės, kurios ne visos dar persiorientavo, nesurinko pakankamai žmonių. Norėdami užtikrinti tvarką mes kol kas leidžiame šienauti tik prie gatvių, kiemuose žolė dar auga“, – sakė Vilniaus savivaldybės Komunalinio ūkio departamento direktoriaus pavaduotojas Antanas Mikalauskas.

Jo teigimu, konkursą laimėjusioms bendrovėms leista per kelias savaites pasiruošti ir tada jau pradėti dirbti visu pajėgumu. „Kenčia Lazdynai, Karoliniškės, Pilaitė, nes šiose miesto vietose dar nepavyksta suderinti visų detalių, kad naujosios bendrovės pradėtų sklandžiai dirbti. Taip pat skundų galime sulaukti iš pietinių bei rytinių miesto rajonų – Naujininkų, Naujosios Vilnios, Grigiškių, Rasų gyventojai irgi pajus nepatogumų dėl laiku nenušienautos žolės“, – pripažino A.Mikalauskas.

Žole apaugusios Verkių seniūnijos seniūnas taip pat nepatenkintas, kad konkursą laimėjo kita bendrovė, o ne tvarkiusi seniūniją iki šiol. Sostinės seniūnijos pačios bando ieškoti būdų, kaip greičiau nušienauti žolę. Lazdynuose, seniūno Algio Strelčiūno teigimu, žolė jau beveik visur nušienauta.

„Mums pavyko suderinti su buvusiais teritorijos tvarkytojais, kad jie imtųsi šienauti ir teritorijos nebūtų apaugusios, kol visu pajėgumu pradės dirbti konkursą laimėjusi bendrovė“, – sakė A.Strelčiūnas. Anot savivaldybės atstovo A.Mikalausko, jau šią savaitę ketinama nušienauti ne tik visas pakeles, bet ir pradėti šienauti kiemus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min