Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Linas Linkevičius: ES ir Armėnijos bendradarbiavimas turi būti tęsiamas

Linas Linkevičius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Linas Linkevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius penktadienį Jerevane susitikęs su Armėnijos prezidentu Seržu Sargsijanu ir užsienio reikalų ministru Edvardu Nalbandijanu teigė, kad narystė Eurazijos Ekonominėje Sąjungoje neturėtų tapti kliūtimi Armėnijai tęsti konstruktyvų bendradarbiavimą su Europos Sąjunga.

„ES turėtų tęsti bei stiprinti bendradarbiavimą su Armėnija visose srityse, suderinamose su šalies pasirinkta užsienio politikos kryptimi“, – teigė Lietuvos ministras.

ES turėtų tęsti bei stiprinti bendradarbiavimą su Armėnija visose srityse, suderinamose su šalies pasirinkta užsienio politikos kryptimi, – teigė Lietuvos ministras.

L.Linkevičius pažymėjo, kad Armėnija turėtų nuspręsti, kokiose srityse ES galėtų padėti Armėnijai toliau vykdyti reformas. Pokalbiuose buvo akcentuota, kad Armėnijos santykiai su ES yra svarbus stimulas tęsti vidines šalies reformas, o Lietuva yra pasirengusi prisidėti prie dialogo dėl naujos Armėnijos santykių su ES formos . Kalbėdamas apie dvišalį bendradarbiavimą, Lietuvos diplomatijos vadovas pasidžiaugė didėjančiomis dvišalės prekybos apimtimis, bei pažymėjo, kad yra daug galimybių toliau stiprinti ekonominius santykius.

L.Linkevičius pasidžiaugė tuo, kad artimiausiu metu bus surengti pirmieji Lietuvos ir Armėnijos verslo forumai Vilniuje ir Jerevane. Pokalbių su Armėnijos pareigūnais metu buvo sutarta kuo greičiau baigti procedūras dėl tarpvyriausybinės dvišalio ekonominio bendradarbiavimo komisijos įsteigimo.

Lietuvos ministras pažymėjo, kad Komisija sukurs pagrindą nuolatiniams abiejų šalių institucijų ir verslo atstovų susitikimams. L. Linkevičius atkreipė Armėnijos vadovų dėmesį į Lietuvos maisto pramonės, medicinos paslaugų bei informacinių technologijų įmonių aukštą kokybę ir potencialą, akcentavo Lietuvos pasirengimą plėsti dvišalį bendradarbiavimą, įgyvendinant ES Dvynių programos projektus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min