Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijampolė sukrėsta: po savižudybės bažnyčioje per Šv.Mišias parapijiečiai meldėsi už visus nelaimingus žmones

Marijampolės bazilika
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Marijampolės bazilika
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienio vakarą marijampoliečiai į Marijampolės Švento Arkangelo Mykolo baziliką rinkosi tylūs ir susikaupę. Parapijiečiai buvo prislėgti šokiruojančios žinios, jog rytą, per 11 val. Šv.Mišias, bažnyčioje nusišovė 45 metų marijampolietis.

Šv.Mišias, per kurias atsitiko nelaimė, aukojo vyskupas Juozas Žemaitis. Jis dar spėjo mirštančiajam suteikti paskutinį patepimą. Iškviesti medikai nelaimėliui niekuo negalėjo padėti.

Nuo 18 valandos Marijampolės bazilikoje buvo aukojamos sudėtinės šventos Mišios. Todėl į bažnyčią plūstelėjo margas būrys tikinčiųjų. Jie apie ryte bažnyčioje nutikusią nelaimę nedaugžodžiavo. Kiek atviresni buvo tik vyresnio amžiaus tikintieji.

Pusamžis vyriškis, išgirdęs apie rytinių pamaldų metu įvykusią savižudybę, buvo kategoriškas: „Sveiko proto žmogus taip nepasielgtų.“

„Visi tokie atvejai pasako, kad su žmogumi kažkas yra negerai, jis yra palaužtas ir palūžęs, bet šioje situacijoje labiausiai liūdna, kad šitaip pasielgta vaikų Mišių metu“, – kalbėjo marijampolietė Janina.

Jaunesni miestiečiai apie įvykį buvo skaitę tik internete, todėl vengė ką nors sakyti.

Dauguma į bažnyčią atėjusių žmonių nenorėjo kalbėti apie nelaimę ir teištarę „gaila ir baisu“ nuskubėdavo savais keliais. 

Ši nelaimė sukrėtė visus pamaldose dalyvavusius tikinčiuosius ir dvasininkus. 17 val. 30 min. bazilikoje įvyko specialios permaldavimo pamaldos. Po to vykusiose šv. Mišiose buvo meldžiamasi ir už didelius sukrėtimus, skaudžius išgyvenimus patiriančius žmones.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min