Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Menų jūra“ Klaipėdos parke

Ir per Jūros šventę bandyta atgaivinti senąjį Poilsio parką.
B.Giedraitės nuotr. / Ir per Jūros šventę bandyta atgaivinti senąjį Poilsio parką.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jūros šventės metu renginys „Menų jūra Klaipėdos parke“ klaipediečius ir miesto svečius kvietė prisiminti ir gerai praleisti laiką senajame Klaipėdos Poilsio parke.

„Mes labai mylim savo parką ir labai norim, kad jis vėl taptų poilsio vieta“ – entuziastingai kalbėjo Jolanta Norkienė, visuomeninio judėjimo „Klaipėdieti! Atgaivink savo miesto parką“ koordinatorė.

Iš karto po atidarymo renginių vedėjai kvietė mažus ir didelius aktyviai dalyvauti piešinių konkursuose, dekupažo ir veltinių vėlimo pamokėlėse, pūsti didžiulius burbulus.

Viena didžiausių atrakcijų vaikams buvo trys baikerių motociklai, ant kurių visi norintys galėjo pasedėti, pasimatuoti baikerių šalmus.

Tai jau trečiasis toks renginys, kurio tikslas atgaivinti senajį parką. Į šventę susirinko daug įvairaus amžiaus žmonių, daugelis atejo su savo šeimomis.

„Renginia čia paprastai susilaukia nemažai dėmesio, žmonės ateina čia gerai praleisti laiko ir pasidalinti savo prisiminimais apie parką“, – kalbėjo triejų karalių renginių koordinatorė Neringa Varnelytė.

Jolanta Norkienė, „Klaipedieti! Atgaivink savo miesto parką” renginio koordinatorė, atviravo, kad šis parkas, tai ne tik puiki poilsio vieta, tai svarbi vieta, kelianti gerus prisiminimus daugeliui klaipediečių. Moteris pasakojo, kad dėl šio visuomeninio parko atgaivinimo yra gautas Klaipėdos mero Rimanto Taraškevičiaus raštas, kuriame teigiama, kad yra gautos ES lėšos ir jau šią vasarą bus pradėti tvarkymo darbai. Tačiau rezultato nesimato.

“Šitas projektas parodo kaip vyksta ir kiti projektai. O juk šitas poilsio parkas gali būti bendruomenės centru. Mūsų visuomeniniame judėjime bus dar ka veikti. Mes visi – judėjimas, visuomenė, žiniasklaida – turime duoti paraginti valdžią, kad atgaivintume parką”,– kalbėjo J.Norkienė.

Šis judėjimas, kurio pagrindinis tikslas – atgaivinti parką ir dėti visas pastangas , kad jis vėl būtų gyvas, jau yra juridiškai įteisintas kaip asociacija, kurios pagrindinis tikslas – geri darbai mūsų miestui.

Šiuose renginiuose susirinkusių klaipediečių gausa įrodė, kad myli savo parką ir nori, kad jis vėl gyvuotų ir taptų klaipediečių kultūros ir poilsio traukos centru.

„Čia užaugau aš su sese, mano dukra ir dar mano anūkė. Labai gražus ir ramus parkas buvo, smagu būdavo pasivaikščioti vakarais. Būtinai reikia atgaivinti šią vietą, būtinai“, – prisiminimais dalinosi klaipedietė Regina.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min