Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meras A.Kupčinskas susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos atstovais

Andrius Kupčinskas
E.Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Andrius Kupčinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sausio 29 dieną Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas savo kabinete priėmė Lietuvos krepšinio federacijos projektų vadovą Mindaugą Špoką ir Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėją Albiną Grabnicką. Susitikimo metu buvo aptarti šią vasarą vyksiančio Europos vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionato pasirengimo darbai.

Tarptautinė krepšinio federacija FIBA-Europa suteikė teisę Lietuvos krepšinio federacijai 2009 metų rugpjūčio 6-16 dieną Kaune organizuoti ir vykdyti Europos vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionato A diviziono varžybas, praneša Kauno miesto savivaldybė.

Vasario 15-18 dienomis Lietuvoje lankysis atstovai iš FIBA-Europe. Šio vizito metu svečiams bus pristatomi jau atlikti pasiruošimo darbai čempionatui, apžiūrimos sporto bazės, kuriose vyks varžybos, vyks Kauno viešbučių apžiūra. Vasario 17 dieną ketinama surengti spaudos konferenciją, kurioje dalyvaus ir Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Jos metu bus pristatytas čempionato ženklas.

Kauno miesto vadovas teiravosi, kaip vyksta pasiruošimas Lietuvos - Latvijos vyrų krepšinio komandų varžyboms, kurios bus organizuojamos čempionato metu. 2009 metais Kauno sporto halei sukanka 70 metų, o minėtas sporto renginys bus puiki galimybė tinkamai paminėti šį garbingą jubiliejų. 1939 metais halėje vyko Europos krepšinio čempionatas, kurio finale susitiko šios dvi rinktinės. Sporto halės 70-ties metų jubiliejaus paminėjimas įtrauktas į Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo programą.

Mindaugas Špokas patikino, kad viskas jau sutarta dėl varžybų, belieka tik suderinti mažas smulkmenas bei sudėlioti renginio scenarijų.

Šiuo metu jau yra sudaryta vykdančioji čempionato darbo grupė. Belieka suburti organizacinį komitetą, į kurio sudėtį įeitų ir miesto savivaldybės atstovai. „Kauno miesto savivaldybė yra sudariusi darbo grupę 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatui pasirengti. Reikėtų tik į šią darbo grupę įtraukti federacijos atstovus. Ši darbo grupė galėtų spręsti visus klausimus, susijusius su pasirengimu U-16 čempionatui", - kalbėjo meras A. Kupčinskas.

Europos vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionatas bus pirmasis toks sporto renginys Kauno mieste, vienas iš pasirengimo etapų organizuojant 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatą.

Šis sporto renginys bus vykdomas Kauno miesto sporto bazėse: VšĮ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro sporto halėje (Perkūno al. 5), VšĮ A. Sabonio krepšinio mokykloje (Pašilės g. 39A) ir „Žalgirio" treniruočių centre (Naglio g. 4A.). Čempionate dalyvaus 16 stipriausių Europos vaikinų komandų, t.y. apie 400 dalyvių bei apie 100 FIBA-Europa atstovų ir trenerių.

Europos vaikinų krepšinio čempionato surengimo biudžetas siekia 1 mln. Lt. Apie 800 tūkst. Lt (80 proc.) sudarys Lietuvos krepšinio federacijos, FIBA-Europa ir rėmėjų lėšos, o likusias lėšas skirs Kauno miesto savivaldybė. Sausio 22 dieną vykusio Tarybos posėdžio metu buvo pritarta
lėšų skyrimui organizuoti čempionatą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min