Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moderniame miuzikle atgimė žinoma pasaka

Į sceną perkeltoje pasakoje „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“ dainuoja daug jaunų atlikėjų.
Organizatorių nuotr. / Į sceną perkeltoje pasakoje „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“ dainuoja daug jaunų atlikėjų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdiečiai sekmadienį Žvejų rūmuose turės progą pamatyti ir išgirsti lietuvišką miuziklą „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių”.

Šią lietuvių liaudies pasaką į sceną perkėlė dainų autorė ir atlikėja, prodiuserė Laima Lapkauskaitė. „Idėja sukurti miuziklą pagal lietuvių liaudies pasaką sklandė jau seniai. Norisi, kad mūsų vaikai nepamirštų, kokie gražūs ir spalvingi tautos kūriniai. Šioje istorijoje daug veikėjų, daug veiksmo. Toks ir mūsų miuziklas – jaudinantis, spalvingas su daug įvairių dekoracijų ir atlikėjų kostiumų“, – sakė L.Lapkauskaitė.

Šis miuziklas – tai pasakos vaizdinis atkūrimas pasinaudojant moderniais šiuolaikiniais ritmais ir melodijomis. Pasakos scenos perteikiamos keturiose skirtingose scenografijose – Dvaras, Miškas, Uola, Karalienės rūmai.

Didžiąją dalį šio sceninio kūrinio muzikos ir tekstų sukūrė pati L.Lapkauskaitė. Miuzikle taip pat skamba Deivido Zvonkaus ir Andriaus Gružausko dainos.

Pagrindinį brolių juodvarnių sesers vaidmenį sukūrė grupės „Studentės“ lyderė, LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ nugalėtoja Irūna. Karalaitį vaidina ir dainuoja muzikinių TV projektų dalyvis ir nugalėtojas Paulius Sinkevičius. Nuotaikingame spektaklyje kitus vaidmenis atlieka „Studentės“ Kristina (pamotė) ir Rūta (karalienė), grupė „Mokinukės“ (broliai juodvarniai), vaikų popchoras „O lia lia vaikai“ bei kiti jaunieji dainorėliai.

Miuziklas-pasaka „Dvylika brolių juodvarniais lakstančių“ – gruodžio 12 d., 16 val. Kultūros centre Žvejų rūmai.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min