Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokslo metų pradžią nutolino remontas

Į klases mokiniai ateis tik po savaitės ar dar vėliau.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Į klases mokiniai ateis tik po savaitės ar dar vėliau.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjo 1-ąją savo mokyklose šventiškai pažymėję naujų mokslo metų pradžią, nuo rytojaus ne visi Vilniaus moksleiviai kibs į knygas ir sąsiuvinius. Septyniose sostinės mokyklose pamokos prasidės kiek vėliau, o pirmosios dienos bus skirtos pažintinei ir turistinei veiklai.

Tokią išeitį teko rinktis toms mokykloms, kuriose iki šiol neužbaigti remonto darbai. Anot savivaldybės Švietimo departamento direktoriaus Gintaro Alfonso Petronio, šių mokyklų moksleivių ugdymas vyks, bet ne pamokose. „Rugsėjo 1–osios šventė įvyks, o po jos kelias dienas mokiniams bus organizuojamos ekskursijos, kitokia veikla. Mokyklos stengsis efektyviai panaudoti ugdymo planuose leistinas 10 dienų pažintinei ir turistinei veiklai“, – sakė G.A.Petronis.

Į pamokas – po savaitės ir vėliau

Kai kuriose mokyklose pamokos nevyks ilgiau nei savaitę. „Gabijos“ gimnazija, „Spindulio“ pagrindinė mokykla moksleivius į pamokas kvies tik rugsėjo 13 dieną, Karoliniškių gimnazijoje pamokos prasidės rugsėjo 8–ąją, pirmadienį, rugsėjo 6 dieną, skambučiai jau skambės „Minties“, J.Basanavičiaus gimnazijose ir Senamiesčio vidurinėje mokykloje.

Ilgiausiai remonto darbai užsitęs M.Biržiškos gimnazijoje. Anot G.A.Petronio, gimnazistai į savo klases galės rinktis ne anksčiau nei spalio antroje pusėje.

„Bet jiems neteks taip ilgai laukti pamokų, jie mokysis „Sietuvos“ vidurinėje mokykloje, pamokos vyks po pietų. M.Biržiškos gimnazija jau atsivežė didesnius baldus, savo kompiuterius. Abiejų mokyklų vadovai puikiai bendradarbiauja, todėl ugdymo procesas tikrai nenukentės“, – tikino G.A.Petronis.

Anot gimnazijos direktoriaus Valdemaro Kaupinio, priežasčių, kodėl taip ilgai užsitęsė remonto darbai, yra daug. „Užsitęsė paraiškos teikimas, dokumentų rengimas. Rangovo konkursas įvyko dar balandį, gegužę jau buvo galima pradėti dirbti. Tačiau rimtesni darbai prasidėjo tik liepos vidury“, – pasakojo gimnazijos direktorius.

Sostinės mokyklų renovacijai šiemet buvo skirta 24 mln. Lt: Vilniaus savivaldybė skyrė 1,4 mln. Lt, kiti pinigai gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min