Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Nauja versija“: nelaimės valandą – dvigubas skausmas

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kai netikėtai iš gyvenimo pasitraukė mylima dukra Jolanta, vieviškiai ūkininkai Stankevičiai apsisprendė – jie darys viską, kad būtų išaiškinta tikroji tragedijos priežastis. Tačiau jie gerai suvokė ir tai, kad vieni, be advokatų pagalbos, to negalės padaryti. Todėl nelaimės prislėgti tėvai paskambino į vieną advokatų kontorą Vilniuje.

„Jis iš karto pasakė, kad yra brangus advokatas“, – apie pirmąjį susitikimą su žmogumi, pasišovusiu padėti, laidos „Nauja versija“ žurnalistams pasakojo Danutė Stankevičienė.

Kad nelaimė viena nevaikšto, o jie buvo apsukti aplink pirštą, gedintys Jolantos artimieji suprato kiek vėliau. Kai dviejų metų šeimos pajamos, 20 000 litų, nuėjo šuniui ant uodegos. Kai pasamdytas teisininkas ėmė vengti susitikimų su jais, o gynėjo pasiūlytoji būrėja, tariamai padarysianti stebuklus, į susitikimą nurodytą dieną ir valandą taip ir neatvyko...

Iš Vievio į sostinę atkakę dukros netekę tėvai buvo pasirengę pulti ant kelių prieš bet ką, kad tik jiems padėtų atgauti pinigus. Kreipėsi ir į Advokatų tarybą, kuri pernai vasarį Arūną Totoraitį išbraukė iš praktikuojančių advokatų sąrašo. Paaiškėjus, kad šis žmogus įsidarbino Vilniaus miesto savivaldybėje tarybos sekretoriumi, nuvyko jie ir ten, prie stiklinio ir didelio pastato. Tačiau ir čia atvykėlių laukė netikėtumas – žinia, kad Totoraitis paslaptingai dingo, o dar po kelių dienų –išėjo iš darbo, teigiama pranešime spaudai.

Kai atrodė, kad pora mėnesių trunkanti paieška bus bevaisė, žurnalistai A.Totoraitį aptiko. Per pačias šventes ir linksmybes. Konservatorių buveinėje Vilniuje. Aptiko ir kartu su gedinčiais Jolantos tėvais paklausė, kodėl buvęs advokatas ir dabartinis politikas taip pasielgė...

Nelaimės valandą – dvigubas skausmas. Šokiruojanti akistata – pirmadienį 21.00 laidoje „Nauja versija“.     

Komentarai
Šioje istorijoje Skausmas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min