Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neapsisprendžia dėl vicemero S.Šriūbėno

LiCS pirmininkas G.Babravičius užsiminė, kad S.Šriūbėno (d.) išlikimą vicemero poste spręs ne LiCS frakcija savivaldybėje, o „aukštesnė partinė institucija“.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / LiCS pirmininkas G.Babravičius užsiminė, kad S.Šriūbėno (d.) išlikimą vicemero poste spręs ne LiCS frakcija savivaldybėje, o „aukštesnė partinė institucija“.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sostinės vicemerą Stanislovą Šriūbėną iš posto ruošęsi atšaukti partijos bičiuliai iš Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) apie tokius ketinimus beveik nebekalba. Pats vicemeras tvirtina tokių partijos kolegų planų net negirdėjęs.

Vilniaus savivaldybės LiCS frakcijos dauguma S.Šriūbėną iš vicemero posto ketino atšaukti kovo pradžioje. Kaip skelbta žiniasklaidoje, savivaldybės bendrovės „Vilniaus miesto būstas“ vadovas ir LiCS narys Darius Laurinčiukas buvo pasiskundęs partijai, kad S.Šriūbėnas daro jam psichologinį spaudimą.

LiCS frakcijos nariai taip pat pripažino, kad ne vienas savivaldybės darbuotojas pasakojo apie S.Šriūbėno piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi, spaudimą priimti jam palankius sprendimus.

Be to, S.Šriūbėno, kaip buvusio „Vilniaus kapitalinės statybos“ direktoriaus pavaduotojo, pavardė buvo minima istorijose apie Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės korpuso ir Menų spaustuvės statybas bei galimai išplautus milijonus litų.

Tąkart LiCS frakcijos savivaldybėje seniūnas Kęstutis Nėnius kalbėjo, kad vicemerui suteiktos kelios savaitės priimti sprendimą ir atsistatydinti. S.Šriūbėnui to nepadarius, frakcijos nariai žadėjo pasiūlyti jam trauktis iš posto.

Tačiau praėjus daugiau nei mėnesiui „15min“ kalbinami LiCS atstovai apie tai, ar bus atstatydintas vicemeras, kalba tik puse lūpų.

„Kalbėti apie tai (S.Šriūbėno atstatydinimą – aut. past.) nenorėčiau. Taip sutarėme, kad kol kas tas reikalas lieka tarp mūsų ir sprendimai galbūt bus vėliau“, – sakė K.Nėnius.

Paklaustas, kada gali būti priimtas vienoks ar kitoks sprendimas, plačiau komentuoti jis atsisakė: „Dabar galiu pasakyti tik tiek. Turiu tokį įsipareigojimą plačiau nekalbėti. Kiek galėjau, tiek pasakiau. Daugiau nekomentuosiu.“

LiCS pirmininkas Gintautas Babravičius irgi buvo nekalbus, tačiau užsiminė, kad S.Šriūbėno išlikimą vicemero poste spręs ne LiCS frakcija savivaldybėje, o, jo žodžiais tariant, aukštesnė partinė institucija. „Tikiu, kad frakcija savivaldybėje paklus partijos sprendimui. Jeigu ne, žiūrėsime, ką veikti“, – sakė G.Babravičius.

Pats vicemeras S.Šriūbėnas, savivaldybėje kuruojantis miesto plėtros, sveikatos ir socialinę sritis, tikino nė kiek nesijaudinantis. „Aš šita tema nesirūpinu visiškai. Pas mus yra frakcijos vadovas ponas K.Nėnius. Jis viską skelbia, viską žino, jo ir klauskite. Jis man asmeniškai informacijos tokios neduoda“, – aiškino vicemeras.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min