6-ojo maršruto „Fabijoniškės–Centras–Vilkpėdė” autobusai visos dienos metu važiuos iki Vilkpėdės ligoninės.
23-iojo maršruto „Stotis–Lazdynai” autobusai nuo Savanorių pr. važiuos J.Basanavičiaus, Švitrigailos g., toliau pasuks į Kauno g. ir važiuos senąja trasa į Stotį.
Nuo kovo 7 d. taip pat keičiami 15 maršruto „Antakalnis–Turniškės“ ir 33 maršruto „Pašilaičiai–Baltupiai–Rinktinės g.–Sukilėlių g.–Guriai“ autobusų tvarkaraščiai.