Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parduotuvės šaldytuve – apipeliję kiaušiniai

Pelėsiu kiaušiniai „užsikrėtė“ dėl itin sandarios, oro nepraleidžiančios pakuotės.
G.Gasiulio/15min.lt nuotr. / Pelėsiu kiaušiniai „užsikrėtė“ dėl itin sandarios, oro nepraleidžiančios pakuotės.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirkėjus nemaloniai nustebino parduotuvių šaldytuvuose rasti pelėsio sluoksniu padengti kiaušiniai. Pasirodo, dėl to kalti nesitraukiantys karščiai ir kiaušinių pakuotės.

Tokių kiaušinių buvo galima rasti trečiadienio vakarą sostinės „Akropolyje“ esančiame prekybos centre „Maxima“. Šaldytuve gulėjo bent kelios pravertos pakuotės, jose buvo sudėti pelėsiu „išberti“ kiaušiniai.

Tačiau ši „liga“ apėmė ne visų gamintojų kiaušinius – šalia buvo galima rasti ir sveikų kiaušinių.

„Maximos“ atstovė spaudai Renata Saulytė teigia, kad pelėsis kiaušinius padengė, nes jų pakuotės yra pernelyg sandarios.

G.Gasiulio/15min.lt nuotr./Sugedę kiaušiniai.
Sugedę kiaušiniai.

„Mes jau maždaug savaitę kalbamės su tiekėjais dėl tos pačios problemos, kad tiekėjai veža mums tokius kiaušinius. Apipeliję tie kiaušiniai dėl paprastos priežasties – ne dėl to, kad būtų sugedę, o dėl to, kad pakuotės yra labai sandarios. Pakuotės nepritaikytos tokiems karščiams“, – naujienų portalui 15min.lt sakė R.Saulytė.

Anot jos, minėtoje parduotuvėje apipelijusių kiaušinių ketvirtadienį lentynose neliko. Kitos šio tinklo parduotuvės taip pat įspėtos patikrinti iš plastiko pagamintose pakuotėse sudėtus kiaušinius, be to, tiekėjai pakartotinai įspėti, jog jei vėl atveš apipelijusių kiaušinių, jie nebus priimami į parduotuves.

„Maximos“ atstovė spaudai tikino, kad gavus pranešimą dėl apipelijusių kiaušinių buvo patikrinta temperatūra šaldytuvuose ir įsitikinta, jog ji atitinka normas. Taigi dėl šios problemos kalta sandari, oro nepraleidžianti pakuotė.

„Mes į šią problemą jau atkreipėme dėmesį. Parduotuvės persižiūri gautas kiaušinių pakuotes ir dalį jų, kuriose kiaušiniai nekokybiški,  tiekėjams grąžina. Į prekybos sales jos nepatenka. Tačiau šiuo atveju „Akropolyje“ įsikūrusios „Maximos“ darbuotojai nepastebėjo, kad į prekybos salę pateko dalis pakuočių, kuriose kiaušiniai padengti pelėsiu. Pastebėjus tai, nekokybiški kiaušiniai buvo nedelsiant išimti iš prekybos.  Su tiekėjais pasikalbėjome, jie pažadėjo nedelsiant imtis spręsti pernelyg sandarių pakuočių problemą“, – teigė R. Saulytė.

Ji pridūrė, kad„į kiaušinį pelėsis tikrai nepersismelkia“, tačiau prekybos centrai privalo užtikrinti kokybę, todėl tokios prekės nepriimamos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min