Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečių bylą tirs klaipėdiečiai

Teisingumo svarstyklės
Photos com. nuotr. / Teisingumo svarstyklės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Generalinė prokuratūra pasitiki Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorais ir palieka jiems toliau vadovauti ikiteisminiam tyrimui dėl kontrabandinio krovinio vagystės iš Pagėgių pasienio posto sandėlio.

Tokį sprendimą pirmadienį priėmė Generalinės prokuratūros vadovybė, išnagrinėjusi gautą Seimo pirmininkės Irenos Degutienės prašymą perimti minėtą baudžiamąją bylą tirti Generalinei prokuratūrai.

Šių metų lapkričio 10-osios naktį iš Klaipėdos teritorinės muitinės terminalo teritorijos, Pagėgių savivaldybės, Šakininkų kaime, buvo pavogtas vilkikas su sulaikytomis cigaretėmis ir šokolado glazūra. Dėl šios vagystės tą pačią dieną buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. Tyrimui atlikti sudaryta tyrimo grupė iš 9 kompetentingų pareigūnų. Tyrimo grupėje dirba po vieną Klaipėdos apygardos ir Tauragės rajono apylinkės prokurorą, 3 Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, 2 Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriaus ir Tauragės apskrities VPK pareigūnus.

Siekiant išsamiai atskleisti nusikalstamą veiką ir nustatyti galimas sąsajas tarp cigarečių pagrobimo bei jų kontrabandos, tyrimo grupės vadovu paskirtas Klaipėdos apygardos prokuroras. Minėtas nusikaltimas padarytas Klaipėdos apygardos veiklos teritorijoje (Baudžiamojo proceso kodekso 174 straipsnis reglamentuoja ikiteisminio tyrimo atlikimo vietą. Pagal šio straipsnio 1 dalies nuostatas ikiteisminį tyrimą atlieka tos vietovės, kurioje padaryta nusikalstama veika, prokuroras ar ikiteisminio tyrimo įstaigos, kurios veiklos teritorijoje padaryta nusikalstama veika, pareigūnas).

Generalinė prokuratūra Seimo pirmininkei I. Degutienei jos prašymu suteikė informaciją apie Klaipėdos apygardos teismui perduotą baudžiamąją bylą dėl kontrabandinio krovinio vagystės iš Pagėgių pasienio posto sandėlio 2007 metų pabaigoje, apie vykstantį ikiteisminį tyrimą dėl šių metų vasarą Šilutės rajone įvykdyto ginkluoto pasieniečių užpuolimo ir sužeidimo.


 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min