Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus savivaldybės taryba nepritarė mokyklų pertvarkos planui (atnaujinta 15.47 val.)

Pedagogų piketas prie savivaldybės
15min.lt skaitytojo nuotr. / Pedagogų piketas prie savivaldybės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį sostinės savivaldybės taryba vieno balso persvara nepritarė bendrojo lavinimo mokyklų pertvarkos planui. „Už“ balsavo 18, „prieš“ 19, o susilaikė 6 savivaldybės tarybos nariai. Mokyklų pertvarkos planas bus grąžintas tobulinti Kultūros, švietimo, sporto ir jaunimo reikalų komitetui.

„Toks klausimas turi būti svarstomas atsakingai. Posėdžio darbotvarkėje teikiamas svarstyti klausimas dėl mokyklų reorganizavimo yra neparuoštas ir nesavalaikis. Būtina detaliai aptarti mokyklų reformą su tėvais ir bendruomenėmis, atsižvelgti į pareikštas nuomones“, – prieš balsavimą sakė savivaldybės opozicijos lyderis Gediminas Rudžionis. Nepritarti mokyklų pertvarkos planui ragino ir kiti opozicijos atstovai.

Prieš prasidedant tarybos posėdžiui, į kurio darbotvarkę buvo įtrauktas ir bendrojo lavinimo mokyklų tinklo pertvarkos klausimas, prie savivaldybės piketavo būrelis žadama pertvarka nepatenkintų mokytojų.

„Iš pradžių mums sakė, kad čia bus mokyklų sujungimas, bet dabar išeis tiesiog vienos mokyklos likvidavimas. Mūsų mokykla yra Antano Vivulskio. Mokinių joje yra apie 250“, – naujienų portalui sakė pikete dalyvavusi A.Vivulskio pagrindinės mokyklos, kurią pagal savivaldybės planą ketinama sujungti su Joachimo Lelevelio vidurine mokykla, chemijos mokytoja Elvyra Jaskontienė.

Ji, kaip ir kiti piketo dalyviai, baiminosi, kad vykdant mokyklų sujungimą, mokiniai tiesiog „atiteks“ kitai mokyklai, o jiems dėstę mokytojai neteks darbo.

Naujienų portalas 15min.lt jau rašė apie sostinėje planuojamą mokyklų pertvarką. Ja itin nepatenkintos tautinių mažumų mokyklos: Lukiškių vidurinė mokykla, Mstislavo Dobužinskio vidurinė mokykla, Antano Vivulskio vidurinė mokykla ir Joachimo Lelevelio pagrindinė mokykla.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min