Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po sukčių atakos Deivydo Zvonkaus mama Janina Zvonkuvienė konstatuoja: turėti reikalų su policija „nebaisu“

Klaipėdos pareigūnai
Policijos departamento nuotr. / Klaipėdos pareigūnai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos pareigūnai gavo uostamiesčio žurnalistikos veteranės laišką pavadinimu „Pareigūnai nenuvylė“, kuriame įspėjama neužkibti ant telefoninių aferistų kabliuko ir liaupsinami angelai sargai.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė gavo nuostabų buvusios dienraščio „Klaipėda“ žurnalistės, pensininkės Janinos Zvonkuvienės padėkos laišką, liudijantį klaipėdiečiams bei visiems Lietuvos gyventojams ir apie policijos pareigūnų profesionalumą, ir apie jų norą padėti besikreipusiam žmogui, ir apie abipusio pasitikėjimo būtinumą.

Garsaus pramogų pasaulio atstovo D.Zvonkaus motinos laiškas, pavadintas „Pareigūnai nenuvylė“, ketvirtadienį Klaipėdos apskrities VPK atstovų paviešintame pranešime cituojamas visas.

„Prisiėjo turėti reikalų su policija. Pasakysiu iš karto: nebaisu. Šie žmonės tikrai verti „angelų sargų“ vardo.

Jeigu kas nors dar nelabai patikėjote ar negirdėjote, tai įsidėmėkite bent dabar: telefoniniai sukčiai rezga vis gudresnes pinkles. Jie sugeba „parinkti“ dieną, net valandą, kad žmogus būtum labiausiai „nutolęs nuo proto“, kad „neturėtum laiko“ mąstyti, apgalvoti situaciją, kad lengvai pasiduotum „rimtu pareigūnu“ apsimetusio sukčiaus pateiktam siužetui.

Tokią akimirką svarbiausia prisiminti, kad yra reali policija ir kad į ją būtina kreiptis nedelsiant! Padėkime mes policijai, ir ji mums dešimt kartų labiau padės. Gerbkime, pasitikėkime savo pareigūnais mes, ir jie mums parodys tikrą pagarbą, suteiks visokeriopą įmanomą pagalbą.Sunku nuspėti, kokių dar „išradimų“ mums „pateiks“ nusikaltėlių klanas. Tačiau pareigūnams viskas bus įveikiama, jeigu mes baigsime abejoti, ar verta kreiptis. Klaipėdos pareigūnams galima patikėti viską.

Apramins. Nepažemins. Neužgaus. Ras tinkamą toną, tinkamą žodį. Asmenine patirtimi užtikrinu: ir patys gudriausi sukčiai yra pagaunami, jeigu pasitikėsime pareigūnais ir iš karto kreipsimės į juos.

Asmenine patirtimi turėjau progos įsitikinti, kad mūsų valstybėje ne viskas taip jau liūdna ir pilka. Yra institucijų ir konkrečių darbuotojų, kurie sustiprina pagarbą ne tik sau, kolektyvui, bet ir pačiai Lietuvos valstybei.

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojui Dainiui Smatavičiui. Žmogiškumas, dora, išmintis, profesionalumas – nuo šio vadovo neatsiejama. Dėkoju Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro vyr. tyrėjui Zigmui Turskiui ir ypač puikiam pareigūnui Ričardui Jarackui. Šių darbuotojų profesionalumas, žmogiškumas, kultūringumas, greita, teisinga ir gili įžvalga leidžia teigti, kad šiandieninėje policijoje dirba šaunūs, puikaus išsilavinimo darbuotojai, nepraradę žmogiškumo, inteligentiškumo savybių.

Sunku nuspėti, kokių dar „išradimų“ mums, pagyvenusiems ir kitiems patikliems, „pateiks“ nusikaltėlių klanas. Tačiau pareigūnams viskas bus įveikiama, jeigu mes baigsime abejoti, ar verta kreiptis. Klaipėdos pareigūnams galima patikėti viską. Geriau kreiptis kad ir „be reikalo“, negu uždelsti rimto nusikaltimo atskleidimo eigą. Nevenkime bendrauti. Tikslinkimės. Klauskime. Menkiausias abejones patikėkime savo pareigūnams. Jie tikrai žino šimtus kartų daugiau už mus ir tikrai padės.

Tą aš, sena klaipėdietė, jums liudiju savo asmenine patirtimi.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min