Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Posėdžių nelankiusiai politikei – įspėjimas

Konfliktas tarp uostamiesčio politikų bus nagrinėjamas Etikos komisijoje.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Etikos sargai L.Pupinytę nusprendė tik įspėti.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį Klaipėdos savivaldybėje posėdžiavusi Etikos komisija nusprendė tris iš eilės tarybos posėdžius praleidusią Liliją Pupinytę įspėti dėl reglamento ir įstatymo nesilaikymo.

Tarybos narė L.Pupinytė posėdžiuose nesilanko nuo vasario 18 d. Jau kurį laiką Londone gyvenanti moteris praleido tris iš eilės posėdžius taip pažeisdama įstatymus. Nesilanko tarybos narė ir posėdžiuose.

Etikos komisija jau keliuose posėdžiuose svarstė jos elgesį. Kai kurie politikai pastebėjo, kad iki šiol jai pavykdavo „apeiti” įstatymus ir pasirodyti bent jau kas trečiame tarybos posėdyje.

Moteris nė į vieną etikos komisijos posėdį neatvyko. Praėjusią savaitę ji atsiuntė pasiaiškinimą, kodėl praleido posėdžius. Esą ji visada stengiasi atvažiuoti, kai apie tai yra informuojama laiku. Panašiai nutiko ir balandžio 29–ąją. Esą tos dienos posėdžiui ji buvo nusipirkusi bilietą, tačiau šis buvo perkeltas, o gegužės 6–ąją dėl sveikatos sutrikimų ji negalėjo atskristi į Lietuvą. Ir pirmadienį į posėdį neatvykusi politikė prašė etikos sargus posėdžiauti be jos. Moteris taip pat suspėjo pažymėti, kad yra ir daugiau nepažangių politikų.

Londone gyvenanti L.Pupinytė iki šiolei gauna 700 litų išmoką kanceliarijai.

Politikės elgesio svarstymas tapo „apsišaudymu“ tarp skirtingų politinių partijų narių. Anot Valerijono Bernoto, L.Pupinytės pasiaiškinimas neįtikinantis. Jam pritarė ir Viačeslavas Titovas, rekomendavęs kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją, kad šioji svarstyti galimybę atimti iš politikės mandatą. Esą politikė, gyvendama Londone, negali tinkamai atstovauti klaipėdiečių interesų.

„Gal žmogui tikrai bloga? Siūlyčiau ją tik įspėti“, – sakė Alfonsas Bargaila.

Vygantas Vareikis priminė, kad analogiška situacija buvo ir su Briuselyje dirbusia Jurgita Choromanskyte.

„Yra ir daugiau politikų, kurie niekada neateina į komitetus“, – teigė jis.

Nuspręsta, kad L.Pupinytė bus tik įspėta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min