Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
Antradienis 2015.09.01
Pranešk naujieną
@Paulius Grinkevičius Ką apie tave žino #Google? t.co/Jtx7ANF.. #15min
@Kristina Aksamitaitė "Moterys uždirba mažiau arba daug mažiau, o kai kuriose šalyse vis dar kovoja už teisę dirbti." #15minlt t.co/r5DWyHy..
@Mažvydas Karalius Nesvarbu, Burgis kaltas ar ne: t.co/8QdEiaO.. #15min
Daugiau orai.lt

Pradedami skelbti egzaminų rezultatai

Egzaminas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Egzaminas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Birželio 10 d. Nacionalinis egzaminų centras (NEC) pradeda testuoti viešą brandos egzaminų rezultatų skelbimo sistemą. Moksleiviai, prisijungę prie rezultatų skelbimo sistemos, internete galės pamatyti savo darbo įvertinimą, o kai kurių egzaminų – vokiečių, prancūzų ir rusų kalbų – ir įvertinimą, ir patį darbą – egzamino metu užpildytą atsakymų lapą.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad vokiečių ir prancūzų egzaminų rezultatus planuojama pradėti skelbti šiandien 10 val. 30 min. Valstybinių brandos egzaminų vertinimo komitetas jau yra patvirtinęs užsienio kalbų (vokiečių ir prancūzų) valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Prisijungti prie rezultatų skelbimo sistemos galima adresu http://rezultatai.nec.lt per Elektroninės valdžios vartų portalą arba iš duomenų tvarkytojo (mokyklos) gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu, kurį bus privaloma pasikeisti prisijungus pirmą kartą.

Brandos egzaminų rezultatai mokykloms bus pateikiami ir jau įprastu būdu – per NEC duomenų perdavimo sistemą siunčiami vertinimo komisijos pirmininko ir Nacionalinio egzaminų centro direktoriaus parašais patvirtinti protokolai.

„Išbandant brandos rezultatų skelbimo sistemą gali būti sutrikimų, todėl iš anksto atsiprašome dėl galimų nesklandumų, – sako  NEC direktorius Saulius Zybartas. – Bet kuriuo atveju abiturientai gautus įvertinimus galės pasitikrinti ir savo mokykloje. Laukiame jūsų nuomonių ir pastabų dėl sistemos veiklos NEC elektroniniu paštu centras@nec.lt arba telefonu (8 5) 27 56 180.”
 
Pagal 2011 m. brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašą kandidatai apeliacijas gali pateikti mokyklos direktoriui per tris darbo dienas nuo valstybinio brandos egzamino rezultatų paskelbimo dienos.

Komentarai: 18
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt