Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Premjero žmona Janina Butkevičienė keičia darbą

Janina Butkevičienė
LRT nuotr. / Janina Butkevičienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vy­riau­sy­bės va­do­vo Al­gir­do But­ke­vi­čiaus su­tuok­ti­nė Ja­ni­na But­ke­vi­čie­nė at­sis­vei­ki­no su Ener­ge­ti­kos agen­tū­ra, ku­riai ati­da­vė pen­ke­rius veik­los me­tus, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

Kur dirbs to­liau, eko­no­mis­tės iš­si­la­vi­ni­mą tu­rin­ti mo­te­ris kol kas lai­ko pa­slap­ty­je. Nuo bir­že­lio pra­džios J. But­ke­vi­čie­nė sa­kė ke­lias sa­vai­tes at­os­to­gau­sian­ti. „I­šė­jau iš Ener­ge­ti­kos agen­tū­ros, nes ruo­šiuo­si keis­ti dar­bą. Bet jo­kių pi­kan­tiš­kų ar už­ku­li­si­nių da­ly­kų čia ti­krai nė­ra. Po atos­to­gų pra­dė­siu dirb­ti ki­tur, ti­krai ne­bū­siu na­mų šei­mi­nin­kė“, – dienraščiui tei­gė mo­te­ris.

To­les­nius sa­vo dar­bo biog­ra­fi­jos pla­nus ji ža­dė­jo at­skleis­ti tik tuo­met, kai pra­dės dirb­ti nau­jo­je vie­to­je. Pa­sak J. But­ke­vi­čie­nės, bū­si­mos veik­los po­bū­dis bus pa­na­šus į bu­vu­sios.

Pa­klaus­ta, ar ne­su­lauk­da­vo prie­kaiš­tų, kai kar­tais dar­bo me­tu tek­da­vo ly­dė­ti vy­rą į įvai­rius ren­gi­nius ar ke­lio­nes, J. But­ke­vi­čie­nė pa­ti­ki­no, kad kiek­vie­ną­syk to­kiu at­ve­ju pra­šy­da­vo ne­mo­ka­mos die­nos. 

Ko­dėl J. But­ke­vi­čie­nė nu­ta­rė iš­ei­ti iš Ener­ge­ti­kos agen­tū­ros, jos di­rek­to­rius Ma­ri­jus Franc­ke­vi­čius ti­ki­no ne­ga­lįs at­sa­ky­ti. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min