Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankydamasi Druskininkuose išbandė ir sniego trasą

Dalia Grybauskaitė Druskininkų sniego parke
D.Grybauskaitės FB nuotr. / Dalia Grybauskaitė Druskininkų sniego parke
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė Druskininkuose susitiko su savivaldybės vadovais ir aptarė kurorto raidą ir investicinius projektus, Europos Sąjungos paramos lėšų panaudojimą, socialinę ir ekonominę miesto padėtį, šilumos ūkio pertvarką. Šalies vadovė taip pat domėjosi sveikatos turizmo plėtros galimybėmis.

Savo „Facebook“ paskyroje prezidentė pasigyrė, kad išbandė ir didžiausią Baltijos šalyse slidinėjimo trasą. Tiesa, prezidentė nesiryžo išbandyti slidžių trasos. Ją sniego rogėmis pavežiojo įmonės „Stamita“ generalinis direktorius A.Stasiukynas.

„Druskininkai aukštai iškėlė kartelę ir per dešimt metų tapo vienu šiuolaikiškiausių kurortų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Tai – pavyzdys kiekvienam šalies regionui, kad žmonių gerovė pirmiausia

D.Grybauskaitės FB nuotr./Dalia Grybauskaitė Druskininkų sniego parke
D.Grybauskaitės FB nuotr./Dalia Grybauskaitė Druskininkų sniego parke

priklauso nuo vietos valdžios pastangų. Aiški plėtros kryptis ir efektyvus vietos išteklių panaudojimas, palanki investicijoms aplinka, sėkmingas Europos Sąjungos paramos lėšų panaudojimas užtikrina regiono augimą“, – pabrėžė prezidentė.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min