Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Primins apie nesutvarkytus ir nenutiestus dviračių takus

Kauno dviratininkai organizuoja įvairias akcijas, prie kurių kviečia prisijungti visus norinčius.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno dviratininkai organizuoja įvairias akcijas, prie kurių kviečia prisijungti visus norinčius.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno valdžios kelerius metus vis prisimenamus, bet taip ir neįgyvendinamus pažadus sutvarkyti senus dviračių takus ir nutiesti naujus primins speciali akcija „Dviratis, Kaunas ir Aš“.

Jos organizatoriai, Kauno jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, ketvirtadienį, 14 val., kviečia prisijungti visus norinčius ir dviračiais nuvažiuoti nuo Kauno technologijos universiteto Dizaino ir technologijos fakulteto iki Kauno miesto savivaldybės.

Norime atkreipti visuomenės ir atsakingų žmonių dėmesį į nesutvarkytus Kauno dviračių takus, neišplėtotą infrastruktūrą ir dėl to kylančias problemas, – sakė M.Simanavičius.

Pasak vieno iš organizatorių, „Apskritojo stalo“ valdybos pirmininko Manto Simanavičiaus, nesutvarkytų dviračių infrastruktūros problema kasmet paaštrėja atšilus orams, o pastaraisiais metais – ir nuolat kylant viešojo transporto kainoms. Tai paskatino ne vieną persėsti ant dviračių – kelionė juo tampa ne tik pramoga, bet ir susisiekimo priemone.

„Norime atkreipti visuomenės ir atsakingų žmonių dėmesį į nesutvarkytus Kauno dviračių takus, neišplėtotą infrastruktūrą ir dėl to kylančias problemas“, – sakė M.Simanavičius. Akcijos dalyviai Kauno merui ir susisiekimo ministrui įteiks kreipimąsi „Dėl dviračių takų infrastruktūros vystymo“.

Jo autoriai pabrėžia, kad, nors mieste yra nutiesta beveik 50 km dviračių takų, daugelis jų išsidėstę skirtingose miesto dalyse ir neturi tiesioginio sąryšio. Be to, takai nepažymėti skiriamaisiais ženklais, kai kurie - sunkiai pravažiuojami. Mieste trūksta ir dviračių stovų: dažnai norint užeiti į įstaigą ar parduotuvę dviratį tenka rakinti prie arčiausiai esančio apšvietimo stulpo.

Planuojama, kad akcijoje dalyvaus apie 50 žmonių. „Daugiau nesitikime: studentams sesija, moksleiviams – egzaminai. Jų nebus daug“, – įsitikinę organizatoriai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min