Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Psichologė: kaip iš tikrųjų jaučiasi D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukrelė?

Protestuotojai prie Kedžių namo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / L.Kėdienė su anūke
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį tiesioginėje TV laidoje „Valanda su Rūta“ dalyvavo visų vadinamosios pedofilijos bylos pusių atstovai: D.Kedžio giminės, įtariamasis A.Ūsas, generalinis prokuroras, Kedžių namo Garliavoje sergėtojai, psichologai, teisininkai, žurnalistai.

Skaitykite, ką TV laidoje kalbėjo generalinis prokuroras R.Petrauskas.

Prabilus apie mergaitės situaciją, telefonu L.Stankūnaitė maldavo bandyti suprasti, kaip dabar jaučiasi jos ir D.Kedžio dukra. Ir ką ji jaučia už tvoros girdėdama maldas ir šūkavimus, būrį žmonių, neleidžiančių važiuoti pas mamą. Į tai D.Kedžio teta A.Skučienė atsakė, kad mergaitė yra patenkinta!

Visi laidos dalyviai, pradedant prokuroru, baigiant Kedžių namo sergėtojais, neleidžiančiais mergaitės vežti pas mamą ir tokiu būdu įvykdyti teismo sprendimo, tvirtino, kad jiems rūpi mergaitės interesai.

Galiausiai D.Kedžio ir L.Stankūnaitės dukrelės situaciją laidoje pakomentavo vaikų psichologė Daiva Balčiūnienė.

Jos teigimu, mergaitė dabar jaučiasi nesaugi. „Šešerių metų vaiko psichologija tokia, kad jam labai sunku išreikšti savo jausmus, pasakyti, kaip jis jaučiasi. Ji ir nori važiuoti pas mamą, ir nenori, yra sutrikusi. Todėl pirmas būtinas žingsnis – sukurti mergaitei saugumo jausmą“, – sakė psichologė. Šešerių metų vaiko psichologija tokia, kad jam labai sunku išreikšti savo jausmus, pasakyti, kaip jis jaučiasi.

Pasigirdus nuomonei, kad mergaitei neva būtų geriausiai gyventi neutralioje vietoje (tarkime, globos namuose), psichologė papurtė galvą ir įvardijo didžiausias iki šiol padarytas klaidas, sujaukusias mergaitės gyvenimą.

„Blogai, kad ji buvo mėtoma tai vienur, tai kitur, atliekamos ekspertizės. Ji turi gyventi normalų gyvenimą, matytis su mama. Ir negirdėti jokių šūkavimų už lango“, – sakė psichologė. 

Anot psichologės, bene priimtiniausias variantas šiuo metu – kad mergaitė liktų pas senelius, nekeistų gyvenamosios vietos, tačiau nuolat matytųsi su mama Laimute Stankūnaite. Ir nematytų to, kas vyksta už Kedžių namo tvoros.

Tokiu būdu psichologė tarsi paantrino ir L.Stankūnaitei, kuri sakė, kad vaikui labiausiai trūksta motinos šilumos, o ne maldų ir koncertų už lango.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min