Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rolandas Paksas surado kandidatą į vidaus reikalų ministrus, bet slepia jo pavardę

Rolandas Paksas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rolandas Paksas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Tvarkos ir teisingumo“ lyderis Rolandas Paksas trečiadienį premjerui Algirdui Butkevičiui pateiks kandidatą į vidaus reikalų ministrus. Kas jis – R.Paksas iki pokalbio su Vyriausybės vadovu atskleisti nenori.

Tai, kad „Tvarka ir teisingumas“ jau turi kandidatą į ministrus, R.Paksas žurnalistams patvirtino trečiadienį po valdančiųjų partijų Politinės tarybos posėdžio.

„Sutariau su premjeru susitikti ir įvardinti ministrą. Šiek tiek kantrybės“, – sakė R.Paksas. Jis nesutiko atskleisti, ar kandidatas partijos narys, ar ne.

Iki šiol kaip galimi kandidatai minėti „tvarkiečiai“ Seimo nariai Andrius Mazuronis, Remigijus Žemaitaitis, Jolita Vaickienė, Kęstutis Bartkevičius.

Galiausiai paaiškėjo, kad buvęs ministras galėjo pasitraukti ir dėl kitų priežasčių, nes vos atsistatydinęs jis buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas.

Prieš beveik dvi savaites STT agentai iškrėtė partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinę, penkių asmenų namus ir darbo vietas. Teisėsauga įtakingus partijos narius įtaria prekyba poveikiu stambiu mastu siekiant už atlygį daryti įtaką ministerijoje vykdytiems viešiesiems pirkimams.

Praėjusį ketvirtadienį apie pasitraukimą paskelbė „tvarkiečių“ deleguotas vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas. Jis aiškino, kad atsistatydina dėl sveikatos, partijos lyderis Rolandas Paksas tvirtino, kad jį esą „daėdė“, o galiausiai paaiškėjo, kad buvęs ministras galėjo pasitraukti ir dėl kitų priežasčių, nes vos atsistatydinęs jis buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas.

Šis statusas suteikiamas tada, kai byloje esama duomenų apie galimą prisidėjimą prie nusikaltimo, tačiau jų nepakanka, norint pareikšti įtarimus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min