Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rūta Grinevičiūtė Vladimirui Romanovui pateikė galimą „Ūkio banko“ pinigų plovimo schemą

Vladimiras Romanovas
sportas.info nuotr. / Vladimiras Romanovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

TV laidos „Paskutinė instancija“ pašnekovas, bankininkas Vladimiras Romanovas iš pradžių Rūtos Grinevičiūtės pateiktą schemą pavadino fantazijomis ar tik tuščiu baltu lapu. Bet vėliau susidomėjo lapo turiniu.

Kad bankininkas suprastų, kas ant lapo nupiešta ir kas parašyta, R.Grinevičiūtė jam perskaitė: kaip per tarpininkus keliauja „Ūkio banko“ pinigai. 

Žurnalistė pateikė nubraižytą aiškią schemą, kurioje matoma, jog 9 mln. litų iš „Ūkio banko“ iškeliavo į UAB „Baltijos įmonių finansai“, iš ten į „Diena Media News“. Vėliau į ofšorinę kompaniją „Norex projects“. Pats V.Romanovas sako nežinantis, kokia tai įmonė, nes tuo rūpinasi vadyba. Jis – niekuo dėtas.

V.Romanovas taip pat nežinojo, ar jo valdomame banke dirba atleisto LB Kredito įstaigų priežiūros departamento direktorius Kazimiero Ramono sesuo Rasa Česonienė ir jos vyras Gediminas Česonis. Taip pat nieko negalėjo pasakyti apie tai, kad Lietuvos banko valdybos nario Vaidievučio Ipolito Geralavičiaus duktė Živilė jo banke užima net Privačios bankininkystės departamento direktorės pareigas.

Žurnalistei iškilo klausimas: ar gali būti, kad tokiu būdu V.Romanovas užsitikrino užtarėjų ratą? Nes kai kurie V.Romanovo banko veiksmai labai primena „Snoro“ istoriją. Juo labiau, kad kaip pats prisipažino, investuoja Maskvoje į žemę, perka Lietuvoje žiniasklaidos grupes.

Tiesa, iš pradžių siūlė leidinius ir sporto TV kanalą atiduoti R.Grinevičiūtei beveik už dyką – kad pačiam nereikėtų gelbėti ir kišti pinigų.

Komentarai
Šioje istorijoje TV3, Vladimiras Romanovas, Ūkio bankas
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min